Merkezi Bayrampaşa’da bulunan İstanbul’daki Giresunlular arasında birlik beraberlik nezdinde diyalog kurmayı hedefleyen Giresun Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Bayrampaşa’da AKP, MHP, CHP ve İYİ Parti ilçe başkanlarını tek tek ziyaret etti.

Giresun Gönüllüleri’nin ilk ziyaret noktası Bayrampaşa Ak Parti İlçe Başkanlığı oldu. Ak Parti İlçe Başkanı Ersin Saçlı tarafından karşılanan Giresun Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu üyeleri  arasında değişik siyasi partiye mensup kişilerin olması ziyaret edilen siyasi parti yöneticilerinin dikkatinden kaçmadı.  

akp bayrampasa22

Ak Parti İlçe Başkanı Erin Saçlı ziyaretten Dolayı Giresun Gönüllüleri Dernek Başkanı Tülay Tahmaz ve beraberindeki dernek Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Giresun Gönüllüleri Derneği kendisini tanıtırken, dernek üyeleri arasında değişik siyasi partilerden Meclis Üyeleri bulunması dikkat çekti. MHP Eyüpsultan Belediyesi Meclis Üyesi Serkan Cihan, CHP Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Devrim Alparslan, İYİ Parti Bağcılar Meclis Üyesi Gökhan Yiğit’in bulunması siyasi partilerin dikkatinden kaçmadı. Giresun Gönüllüleri Yönetim Kurulu üyesi aydınSes gazetesi imtiyaz sahibi ve aydınSes Medya Medya Grubu Yayın Yönetmeni Murat Aydın ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Büyükosmanlı Derneği Başkanı Soner İbic de ziyarette hazır bulundu.

akp bayrampasa11

 Giresun Gönüllüleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Spor İstanbul Temsilcisi Serkan Cihan Giresun Gönüllüleri Dernek Başkanı Tülay Tahmaz AK Parti İlçe Başkanı Ersin Saçlıya Giresun Spor atkı hediye etti.

MHP İLÇE BAŞKANINI BAŞARI DİLEKLERİ

Giresun Gönüllüleri, Ak Parti Ziyaretinin ardından MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Görevine yeni Seçilen MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Tarık Karataş ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Giresun Gönüllüleri; Başkan Tarık Karataş’a başarı dileklerinde bulundu.  

Eyüpsultan'da Deniz Köken kaybetti, Yeni Başka; Bülent Bezmen Eyüpsultan'da Deniz Köken kaybetti, Yeni Başka; Bülent Bezmen

mhp bayrampasa1

Giresun Gönüllüleri Dernek Başkanı Tülay Tahmaz ziyaretin amacının toplumun her kesiminden insanlarımızla birlik beraberlik içinde olmamız gerektiğini vurguladı. Giresun Gönüllüleri’nin tüm siyasi düşüncelere saygılı olduğunu ve Giresun Gönüllüleri içinde siyaset ayırımı yapılmadığına dikkat çekti.  

mhp bayrampasa

Giresun Gönüllüleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Spor İstanbul Temsilcisi Serkan Cihan, MHP İlçe Başkanı  Tarık Karataş’a da Giresun Spor atkısı hediye edildi. Başkan atkıdan dolayı teşekkür etti.

İYİ PARTİ’DEN SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR

Aynı gün Giresun Gönüllüleri için 3. Durak İyi Parti oldu. İyi Parti Dernek Başkanı Günel Güzelavcı ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Giresun Gönüllüleri, İYİ Parti’ye de siyasi geleceğinde başarılar diledi.

iyi parti-2

İyi Parti İlçe Başkanı ve Yöneticileri de Giresun Gönüllüleri’ne ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, kendilerinin de Giresun Gönüllülerini ziyaret etme isteklerini iletti. İyi Parti İlçe Teşkilatı tarafından sosyal medyadan da Giresun Gönüllülerine teşekkür edildi.

iyi parti2

Giresun Gönüllüleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Spor İstanbul Temsilcisi Serkan Cihan İYİ Parti  İlçe Başkanı Günel Güzelavcı’ya da Giresun Spor atkısı hediye etti. İyi Parti Bağcılar Belediye Meclis Üyesi Gökan Yiğit’de hediye sırasında atkının bir tarafından tutan isim oldu.

Sosyal medyada yazılan mesaj şöyle: “Giresun Gönüllüleri Derneği Başkanı Sayın Tülay Tahmaz ve dernek yönetimi, ilçe başkanımız Sayın Günel Güzelavcı ve ilçe teşkilatımızı ilçemizde ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. #İYİParti”

CHP İLÇE BAŞKANI MUTLU, ZİYARETTEN MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Giresun Gönüllülerinin aynı gün içinde yaptığı son ziyaret ise Cumhuriyet Halk Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanlığı idi.

chp bayrampasa11

İlçe Başkanı Hasan Mutlu ve Partililer tarafından karşılanan Giresun Gönüllülerine CHP’de de ilgi yoğundu. Hasan Mutlu Giresunluların çalışmalarını takdir ettiğini söyledi.

chp bayrampasa1

Giresun Gönüllüleri Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Spor İstanbul Temsilcisi Serkan Cihan CHP İlçe Başkanı Hasan Mutlu’ya da Giresun Spor atkısı hediye etti. Atkı hediyesinde bir tarafta CHP Beşiktaş Meclis Üyesi Devrim Alparslan de yer aldı.