Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin yaptığı, "Milliyetçi Hareket Partisi olarak çağrımız şudur: Eğer bugünden itibaren 24 saat içinde ateşkes sağlanamazsa, saldırılar durmazsa, mazlumların üzerine bombalar bırakılmaya ısrarla devam ederse, milletimle açık açık paylaşıyorum ki, Türkiye süratle devreye girmeli, tarihi, insani ve inanç sorumluluğunun gereği her neyse yapmalıdır. Gazze’yi koruma ve kollama misyonunu üstlenmek bize ecdadımızın mirasıdır." açıklamasına destek verdi.

karamollaoğlu bahçilli

Erdoğan'dan dikkat çeken açıklama; Ne israil, Ne İran doğru söylüyor diyemiyoruz Erdoğan'dan dikkat çeken açıklama; Ne israil, Ne İran doğru söylüyor diyemiyoruz

"BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Bahçeli'nin katil ve alçak İsrail'in saldırılarına devam etmesi halinde Türkiye'nin devreye girmesi gerektiği paylaşımına katılan Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu, "Sayın Devlet Bahçeli’ye Filistin konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Tarihimizin, inancımızın ve insanlığımızın gereği olan çağrısını destekliyorum." ifadelerini kullandı.

Editör: MURAT AYDIN