AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı' annesi Fatma Yazıcı, 96 yaşında hayatını kaybetti.

İstanbul'da yaşamını yitiren Yazıcı'nın cenazesi, 21 Temmuz'da cuma namazına müteakip Eyüp Sultan Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Eyüp Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

hayati-fatma yazıcı

Fatma Yazıcı’nın vefatı sonrası çok sayıda bakan ve milletvekili, Fatma Yazıcı için sosyal medyadan taziye mesajı paylaştı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın annesi Fatma Hanım hayata veda etti. Kendisine Allah’tan rahmet; kıymetli arkadaşımız Hayati Bey'e, ailesine ve dostlarına sabırlar diliyorum" dedi.

Çocuk sahibi olmak isteyenler dikkat! Her 5 kadından birinde görülüyor Çocuk sahibi olmak isteyenler dikkat! Her 5 kadından birinde görülüyor

Screenshot_34-2

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından paylaşım yaparak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayatı Yazıcı’nın annesinin hayatını kaybettiğini açıkladı ve başsağlığı diledi. Bakan Koca yaptığı paylaşımda, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hayati Yazıcı’nın annesi Fatma Hanım hayata veda etti. Kendisine Allah’tan rahmet; kıymetli arkadaşımız Hayati Bey'e, ailesine ve dostlarına sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.