Belediyenin sağlık ekipleri yavru köpekleri sütle besledi Belediyenin sağlık ekipleri yavru köpekleri sütle besledi

Gölcük’te düzenlenen Kent Bayramlaşması; toplumun her kesiminden temsilciler vatandaşların geniş katılımı ile gerçekleştirildi.KOCAELİ (İGFA) -  Gölcük’te 7’den 70’e herkes Kurban Bayramı’nın ikinci gününde kent bayramlaşmasında kucaklaştı. Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda gerçekleşen kent bayramlaşmasına; Gölcük Kaymakamı Müfit Gültekin, AK Parti İl Başkanı Şahin Talus, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Berna Abiş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, önceki dönem belediye başkanları Mehmet Ellibeş, Prof. Dr İsmail Barış, Şaban Aktürkoğlu, Zekeriya Savaş, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yönetimleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde 7’den 70’e herkesin bayramını tek tek kutlayan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara ulaşmayı Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim” dedi.

ŞEHİTLERİN KABRİ BAŞINDA DUA EDİLDİ

Başkan Sezer, kent bayramlaşmasının ardından Gölcük Kaymakam Gültekin ile birlikte; Şehitler Mezarlığı’nda yer alan şehitliği ziyaret etti. Başkan Sezer ve beraberindekileri, Gölcük’ün kahraman şehitlerini, Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla andılar.

Kaynak: igf