Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür  ve Sosyal Yardım Vakfı bursuyirleri ile buluştu. Mütevelli Heyeti ve Kurucu Başkanı Necati BAY toplantıya katılan katılımcılara teşekkür ederken, burs verilen öğrencilere başara dileklerini iletti. 

Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür ve Sosyal Yardım Vakfı İstanbul Aksaray'da bulunan Merkezinde 2022-2023 Eğitim Dönemi Bursiyerlere Yönelik Son Toplantısını yaptı. Yılda 200'dan fazla öğrenciye burazaklıoğlu12.3s veren  Vakfın Mütevelli Heyeti ve Kurucu Başkanı Necati Bay, toplantıya katılan katılımcılara teşekkür ederken, burs verilen öğrencilere başara dileklerini iletti. 

YETEV Bursluluk Sınavı başvuruları başladı YETEV Bursluluk Sınavı başvuruları başladı

Toplantıda İKTAV Vakfı Kurucu Başkanı İsmail Kahraman, Azaklıoğlu Necati Bay Vakfı ile ilgili hazırladığı bir belgeselin sunumunu yaptı. Azaklıoğlu Necati Bay'ın Hayatını ve yaptıklarını gündeme getiren Belgesel katılımcılarla alkışlandı. 

Toplantıya; Yönetim Kurulu Başkanı (Emekli Vali) Dursun Ali Şahin, İKTAV Vakfı Kurucu Başkanı İsmail Kahraman, GİMEV Vakfı Başkanı Bilal Dede, Çamoluk Vakfı Başkanı Yaşabey Kalebaşı, Yalova Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Niyazi Eruslu, Akademisyen Yazar Prof. Dr. Süleyman Doğan, Akademisyen Yazar Suat Gün, Giresun Federasyonu Kurucu Başkanı Halil Kütük, AydınSes Medya YayınYönetmeni Murat Aydın, Giresun Medya Platformu İbrahim Balcıoğlu ve Bursiyer Öğrenciler katıldı. Bursiyer öğrenciler de söz alarak Azaklıoğlu Necati Bay Vakfı'na teşekkür ettiler.

azaklıoğlu12.4Giresun Dernekler Bilriği Kurucu Başkanı ve İstanbul'da Giresun Günleri ile başlayan ve bugün Tüm illerin Günlerinin kutlandığı programın fikir babalarından olan Halil Kütük'te vakfa katkılarından dolayı plaketle ödüllendirildi,

azaklıoğlu12.52

'GİRESUN VAKIFLAR BİRLİĞİ' GÜNDEMDE

Vakıflar haftasında yapılan Azaklıoğlu Necati Bay Eğitim Kültür  ve Yardım Vakfı'nın bursiyerleriyle buluştuğu toplantıya Giresun  kökenli hayırsever iş insanlarının kudukları vakıflardan gelen temsilciler arasında yapılan görüşmelerde, Giresun Vakıflar Birliği  kurulması yönünde bir  Platform oluştuğu görüldü. 

azaklıoğlu

Biraraya glinmesi  yönünde fikir alışverişinde bulunludu. Vakıflar Birliği konusuda bir oluşum içinde önümüzdeki günlerde vakıf yöneticilerinin tekrar bir araya gelerek değerlendirme yapabilecekleri bildirildi.

azaklıoğlu12