9. İyilik Gemisi Mısır’a ulaştı, yardımlar Gazze yolunda 9. İyilik Gemisi Mısır’a ulaştı, yardımlar Gazze yolunda

Dubai'de gerçekleşen 14. HR Excellence MENA Summit’te konuşan Ayşe Nazmiye Uça "Bordronun demokratikleşmesi; çalışanların bordrolarına ve bunların hesaplanma biçimine daha fazla erişim ve kontrol sahibi olma sürecidir" dedi.

23-24 Nisan tarihlerinde Dubai’de gerçekleşen 14. HR Excellence MENA Summit’te Datassist Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nazmiye Uça “Bordronun Demokratikleşmesi” başlığı altında konuşmacı oldu. Sektördeki yenilikçi yaklaşımlara da değinen Uça şunları söyledi: Ekran Resmi 2024 04 29 10.54.04
Daha fazla erişim ve kontrol için Demokratik Bordro
“Bordronun demokratikleşmesi, çalışanların bordrolarına ve bunların hesaplanma biçimine daha fazla erişim ve kontrol sahibi olma sürecidir. Bu, çalışanların ücretlerini, kesintileri ve diğer bordro bilgilerini daha iyi anlamalarına ve yönetmelerine olanak tanır.”

Datassist Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nazmiye Uça, Datassist’in sunduğu teknoloji merkezli hizmetlerine ve sektördeki yenilikçi yaklaşımlarına da yer verdi. İki gün süren etkinlikte; İnsan Kaynakları 
teknolojileri, esnek yan haklar, çeşitlilik ve kapsayıcılık gibi konular ön plana çıkarken, çeşitli bölgelerden sektör büyükleri buluştu.

Editör: MURAT AYDIN