Yerel seçimler için zaman daralırken, siyasi partilerin aday adaylıkları ile ilgili takvimleri işliyor. Bayrampaşa'da CHP'den iddialı bir aday adayı İlçe Merkezine başvurusunu yaptı. Bayrampaşa Belediye Başkanı olmayı hedefleyen Gazeteci Seda Türkoğlu, adaylığının onaylanması ve seçim kazanması durumunda Bayrampaşa'da önemli projelere imza atacağını ifade etti.

CHP Lideri Özgür Özel; Seçimi Türkiye İtifakı kazanacak CHP Lideri Özgür Özel; Seçimi Türkiye İtifakı kazanacak

Ulusal bir gazetede muhabirlik ve köşe yazarlığı yapan, geçtiğimiz yıl Bayrampaşa Gönüllüleri grubunu oluşturan Seda Türkoğlu, Aday Adaylık Müracaatını İlçeye Vererek Bayrampaşa Belediye Başkanı aday adayı oldu.  

Ekran Resmi 2023-11-30 00.23.22

Değişimin Seda’sı Bayrampaşa’dan Yükseliyor

Seda Türkoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Bugün Bayrampaşa’da hep birlikte yeni bir sayfa açıyoruz.

Çağımızın gerisinde kalmış yönetim anlayışıyla vedalaşarak yeni ve dinamik bir Bayrampaşa için yola çıkıyoruz.

Cumhuriyetimizin 100. yılında, 38 yaşında Samsun’a çıkan kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e layık olmaya çalışan bir dinamizm ve kararlılık ile Bayrampaşa’yı ayağa kaldıracağız.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışarak açacağımız kreşler ile kadın arkadaşlarımız çalışma hayatına katılacak.

Kentsel dönüşüm vizyonumuzla, depremden korkmadan güven içinde bir Bayrampaşa’da yaşayacağız.

Çocuk açlığıyla, genç işsizliğiyle, kadına şiddetle mücadele eden sosyal bir Bayrampaşa inşa edeceğiz.

Bayrampaşa bizim ailemiz, biz Bayrampaşa’yız. Gülümseyen, geleceğe umutla bakan bir Bayrampaşa için şimdi mücadele zamanı.

Herkesin gurur duyacağı bir Bayrampaşa için şimdi Seda Türkoğlu zamanı.