Ekranların bilinen yüzü hükükçu Ersan Şem, yaptığı sert eleştiriler ile tanınır. İktidarı da sert dille eleştirileriyle tanınan  Ersan Şan bu sefar muhalefeti eleştirde ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ı över sözler etti.

Sözcü TV'de Katıldığı canlı yayın programında muhalefeti sert bir dille eleştiren hukukçu Ersan Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a övdü. Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği her şeyi yaptığını söyledi.
Ceza Hukukçusu Ersan Şen, katıldığı canlı yayın programında seçim yenilgisinin ardından muhalefette yaşanan gelişmeleri değerlendirdi.

İsim vermeden İmamoğlu’na da tepki gösteren Şen, " İşte İstanbul'da koltuğu terk etmek isteyen İmamoğlu, ucuz yolla İstanbul'dan kaçıp gideyim genel başkan olayım olamazsam da mağduru oynayayım o derde düşmüş. İstanbul'u da unutmuşlar İstanbul unutulmuş durumda. İstanbul'da CHP'nin belediye başkan adayı kim söyleyebiliyor musunuz?" şeklinde konuştu.

Yılmaz Özdil'den Alper Gezeravcı'nın Uzay yolculuğu detayları Yılmaz Özdil'den Alper Gezeravcı'nın Uzay yolculuğu detayları

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN NE DEDİYSE YAPIYOR"

Sözü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a getiren Ersan Şen, şunları söyledi;

Cumhurbaşkanı atı alıp Üsküdar'ı geçiyor. Enflasyonu düşürüyorum diyor, sen istediğin kadar söyle memur maaşını 22 bin lira yapıyor. Ne söylersen söyle hayat devam ediyor."