Ali Babacan: Ayrım yapmadan, herkes için eşit belediyecilik, hakkındır Ali Babacan: Ayrım yapmadan, herkes için eşit belediyecilik, hakkındır

Bayrampaşa Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Tahmaz, Anavatan Partisi döneminde aynı partide birlikte olduğu Çalişme ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı İmren Aykut'u ziyaret etti. Aykut, Tahmaz'a destek vererek başarılar diledi.

Bayrampaşa'da Ak Parti'nin 20 Aday Adayı arasında öne çıkan isimlerden olangeçmişte Anavatan Partisi Gençlik Kolları'nda siyaset yapmış Tülay Tahmaz çalışmalarını sürdürüyor. Bayrampaşa Belediye'sinde önemli görevlerde bulunan, yöresel STK'lar da öne çıkan aynı zamanda Giresun Gönüllüleri Derneği'nin başkanı olan Tülay Tahmaz Bayrampaşa'da sokak sokak çalışmalarını hızla yürütüp, halkın desteğini istiyor.

Tamaz, bu arada siyasi destek alabileceği büyüklerini de unutmadı. Anavatan Partisi döneminde İmran Aykut Çalışma ve Sosyal Güvenliği Bakanlığı yaptığı dönemlerde Partinin Gençlik Kıollarında görev yapan Tülay Tahmaz, İmren Aykut'un fikirlerinden yararlanmak üzere Ankara'ya giderek kendisini ziyaret etti. İmren Aykut'un, Tahmaz'a başarılar dilediği ve bu görevi en iyi yapabilecek bir kişi olduğunu söyledi.