Millet İttifakı’nda Milletvekili seçimleri için beş siyasi parti ortak listede anlaştı. Saadet Partisi, Gelecek Partisi, DEVA Partisi ve Demokrat Parti seçimlere CHP listelerinden girdi. 

Millet İttifakı ortak listesinde yer almadan bağımsız listesiyle seçime giren İYİ Parti'de il il yarışacak milletvekillerinin sıralaması ve isimleri şöyle: 

Adana

  1. AYYÜCE TÜRKEŞ
  2. BİLAL BİLİCİ
  3. GÖKTÜRK BOYVADAOĞLU
  4. MEHMET SERTAÇ DURAK
  5. ŞULE GÖK TÜDEŞ
  6. REMZİ OĞUZ YILMAZ
  7. BURAK YİĞENOĞLU
  8. İSA AYANOĞLU
  9. BAHADIR CEYHANLI
  10. ERDİNÇ ANTEPÜZÜMÜ
  11. NİHAL AĞCA
  12. ERKAN CAN
  13. ERCAN ATALAY
  14. SİNEM ULUDAMAR
  15. HÜLYA AKKÖZ

Adıyaman

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Afyonkarahisar

  1. HAKAN ŞEREF OLGUN
  2. MUSTAFA ENİS ARABACI
  3. SAFFET ACAR
  4. OKŞAN ULUSOY EFE
  5. GÖNÜL AR GÜNGÖR
  6. İBRAHİM ACAR

Ağrı

  1. ÖZHAN KOÇİNTAR
  2. METİN AYDEMİR
  3. KENAN KAÇMAZ
  4. ÇAĞDAŞ ÇELİK

Amasya

  1. İBRAHİM MERMER
  2. MEHMET KİP
  3. HİKMET RUŞEN MENEKŞE

Ankara 1. Bölge 

  1. KORAY AYDIN
  2. AHMET EŞREF FAKIBABA
  3. KEVSER OFLUOĞLU
  4. YETKİN ÖZTÜRK
  5. MİNE BAŞ
  6. BURÇİN ÇİÇEK
  7. METEHAN ERDEM
  8. OSMAN TOPAL
  9. ONUR HONDOROĞLU
  10. ECE ÖZEN AKAN
  11. AHMET ALTIPARMAK
  12. AHMET ERENOĞLU
  13. MUHAMMET ECEL

Ankara 2. Bölge 

  1. ADNAN BEKER
  2. SEDAT AKSAKALLI
  3. UĞURHAN FERUDUN BERAT TİRYAKİ
  4. FATMA ÖZKAN
  5. MUHARREM BEŞİR
  6. RAMAZAN DEĞERLİ
  7. ERDOĞAN YILDIRIM
  8. FATMA GÜLÜMSER BİROL
  9. NADİR ÇETİNKAYA
  10. ÖZCAN DAĞGEÇ
  11. ELMAS YAĞMUR

Ankara 3. Bölge 

  1. YÜKSEL ARSLAN
  2. KÜRŞAD ZORLU
  3. FATİH KOCA
  4. SEVİN ÇAĞLAYAN
  5. TAMER KAYAALP
  6. SERDAR SARGIN
  7. MEHMET ARSLAN
  8. KADRİYE ÜNLER
  9. BERNA ŞAHİN
  10. SEVGİ YALAV
  11. MUSTAFA TOLGA ÖZTÜRK
  12. MEHTAP DEMİRHAN ÖZDEMİR

Antalya

  1. UĞUR POYRAZ
  2. AYKUT KAYA
  3. ALİ ADNAN KAYA
  4. AYŞEN KURT
  5. SERKAN TETİK
  6. İLHAMİ OKUDAN
  7. MEHMET BAŞARAN
  8. NESRİN ÜNAL
  9. MUSA ERTUĞAN
  10. MESUT YILMAZ
  11. DURMUŞ KAPLAN
  12. ARİF KOCABIYIK
  13. BAŞAK KARATAŞ
  14. DURMUŞ ALİ ARSLAN
  15. NEŞE TOKER
  16. LEVENT ÖZDEMİR
  17. HATİCE AVCI

Artvin

  1. HAMZA GEZMİŞ
  2. HÜSEYİN IŞIK

Aydın 

  1. ÖMER KARAKAŞ
  2. AHMET ERTÜRK
  3. TUĞÇE CANPOLAT YILMAZ
  4. ERHAN ALGAN
  5. SEMRA YÜCEL
  6. FEVZİ KÖSE
  7. CEMAL SARI
  8. PINAR ÖNCER


Balıkesir 

  1. TURHAN ÇÖMEZ
  2. ÖZLEM URAL
  3. NEDİM TUNA
  4. KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
  5. NİLGÜN BAŞARAN
  6. MUSTAFA LEMİ AYTEKİN
  7. METİN ÖZGÜR
  8. KEMAL GİRGİN
  9. MEHMET ÇALIK

Bilecik

  1. HALİL AYDOĞDU
  2. EREN GÜVEN

Bingöl

  1. HASAN KIZILBOĞA
  2. SEMA TANİN
  3. AHMET ARPA


Bitlis

  1. EDİP SAFTER GAYDALI
  2. LEVENT NASIR
  3. MAŞALLAH ASLAN

Bolu

AHMET ÖRNEKBAŞ
İRFAN BAYAR
SUAT ORHAN

Burdur 

  1. FARUK ERKAN
  2. SAFA SÖNMEZ
  3. MEHMET YAVAŞ

Bursa 1. Bölge

  1. YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
  2. SEVİNÇ ATABAY
  3. YÜKSEL YILMAZ
  4. ŞEYDA ŞAHİN
  5. YAHYA BAHADIR
  6. BİRGÜL YILDIZ GÜNAY
  7. RESÜL KAPLAN
  8. ÖZGÜR ŞİMŞEK
  9. EVREN ŞAHİN
  10. FEYZA TEMEL

Bursa 2. Bölge

  1. HASAN TOKTAŞ
  2. İBRAHİM ALAGÖZ
  3. ORHAN ÖZER
  4. SERMİN CAN ÖZENSOY
  5. ERDAL AY
  6. HATİCE DENİZ
  7. ZAFER MİLLİ
  8. OSMAN ATALAY AKMAN
  9. ENVER YENİÇERİ
  10. DİLEK DURAK

Çanakkale

  1. RIDVAN UZ
  2. CENGİZ YALÇIN
  3. ZİŞAN ÖZAYDIN
  4. MEVLÜT İNANÇ

Çankırı

  1. MEHMET ALİ KARAMEMİŞ
  2. OYA YAKIN


Çorum

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Denizli

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör devleti İsrail soykırım yapıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör devleti İsrail soykırım yapıyor
  1. YASİN ÖZTÜRK
  2. İBRAHİM ŞENEL
  3. KADİR TATIK
  4. ŞEBNEM BABABALIM YAĞCI
  5. UĞUR ÇİZMECİOĞLU
  6. VEYSEL KARAÇOR
  7. NAZLI YAŞATÜRK

Diyarbakır

  1. VEJDİN ENSARİOĞLU
  2. MUSTAFA ŞENAY CANORUÇ
  3. ERDAL YILMAZ
  4. HÜSEYİN GÜRAN
  5. SEÇİL AKIN
  6. MEHMET EMİN EKİN
  7. AHMET BAŞARİ
  8. KENAN KAYA
  9. EMRULLAH ÇERİ
  10. YAKUP ÖZKAYA
  11. NAZIM KAYA
  12. ERKAN YILMAZ

Edirne 

  1. MEHMET AKALIN
  2. DİLEK KIRMIZI
  3. HASAN HAKAN ŞAHİN
  4. HÜSEYİN ERKİN

Elazığ

  1. İRFAN SÖNMEZ
  2. YÜKSEL ERCAN
  3. ABDULKERİM EFLATUN
  4. ŞENAY ALADAĞ DEMİREL
  5. NAHİT BAYKARA

Erzincan 

Aday gösterilmedi.

Erzurum

  1. ZEKAİ KAYA
  2. MELİH KIRKPINAR
  3. FATMA CANAN UÇAR
  4. FATİH ARAS
  5. FATİH KARATAŞ
  6. ESRA AKPINAR

Eskişehir

  1. İDRİS NEBİ HATİPOĞLU
  2. ÖZLEM AYRANCI
  3. MELİH AYDIN
  4. ÖMER İBRAHİM SAYIN
  5. HAKAN KAYMAK
  6. YAĞMUR GÜRSÖĞÜT

Antep

  1. MEHMET MUSTAFA GÜRBAN
  2. MEHMET AY
  3. MEHMET ÖZBERK
  4. MEDİNE İLAY YILDIRIM
  5. MUSTAFA ALTUNBAŞ
  6. MEHMET MURAT YAPRAK
  7. MESUT NİZİPLİOĞLU
  8. SEMA ALBAYRAM
  9. MEHMET ALİ YILDIRIM
  10. TİBET EKİNCİ
  11. OKTAY İYİSARAÇ
  12. NERMİN TUZCU
  13. HASAN ALPDOĞAN
  14. ABUBEKİR TEK

Giresun

  1. ÜNZİLE YÜKSEL
  2. HAKAN BEKTAŞ
  3. KAYA YILDIZ
  4. MUSTAFA DİZDAR


Gümüşhane

  1. MUZAFFER ALTIPARMAK
  2. BEDRİ AĞAÇ


Hakkari

ADAY GÖSTERİLMEDİ


Hatay

  1. ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN
  2. GÖKHAN ZAN
  3. GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE
  4. SARPER DAVUT
  5. İLYAS UYGUR
  6. MEHMET OĞUZ TURAN
  7. AYLİN ANIL ARSLAN
  8. OSMAN AĞCA
  9. ÇAĞATAY KARAMANOĞLU
  10. MUHAMMET MUSTAFA BALCI
  11. TUNA EBRU ÖZDEMİR


Isparta

  1. AYLİN CESUR
  2. TİMUÇİN KODAMAN
  3. İSMET YILMAZ
  4. FARUK TORUN


Mersin

  1. BURHANETTİN KOCAMAZ
  2. AYDIN ENES SEYDANLIOĞLU
  3. ALİ ER
  4. ESRA KAHRAMAN
  5. ÖZER ÖZEL
  6. MEHMET TURGUT
  7. YÜKSEL ÇELİK
  8. ESİN ERKOÇ
  9. ALİ RIZA ÖZDENİZ
  10. MEHMET TÜRE
  11. MEHMET YUNUS SEVEN
  12. MUSTAFA ATEŞ
  13. HİLAL USTA


İstanbul 1. Bölge

  1. NİMET ÖZDEMİR
  2. BURAK AKBURAK
  3. MUSTAFA CİHAN PAÇACI
  4. BAVER MİROĞLU
  5. DURSUN ÇOLAK
  6. TAHA ORHUN ERTÜRKMEN
  7. ALİ COŞKUN
  8. EMİNE KÜÇÜKALİ
  9. RAŞİT EMİR SÜER
  10. MURAT KARAMAN
  11. VEDAT BAYRAM
  12. YÜCEL COŞKUN
  13. OĞUZHAN HASAR
  14. HATİCE DİLRUBA OĞULCUKLU
  15. CEVAT SARAÇ
  16. YÜCEL AYDIN
  17. MERAL ALEMDAR
  18. AHMET ÇELEBİ
  19. AHMET SELÇUK CAN
  20. İHSAN ÖNDER ALBAYRAK
  21. AYSEL KIRALİ
  22. HÜLYA ARICI
  23. UĞUR HÜSEYİN HASANÇEBİ
  24. BARIŞ TAVLAŞOĞLU
  25. KADİR KÜRŞAT ARSLAN
  26. BÜLENT ASLAN
  27. RAMAZAN UĞURAL
  28. MEHMET ERİŞEN
  29. ARİF TEVETOĞLU
  30. AYŞE KIRAÇ
  31. ERDAL DEMİR
  32. SEDAT GÜRKAN
  33. SEVİM DEMİR
  34. CELAL MAHMUT SOLAK
  35. NAZLI YURDUSEVEN

İstanbul 2. Bölge

  1. MEHMET SATUK BUĞRA KAVUNCU
  2. SALİM ENSARİOĞLU
  3. BAHATTİN BAHADIR ERDEM
  4. ECE GÜNER
  5. HATİCE CEREN YILMAZ
  6. HATİCE KAYALI
  7. MÜJDAT ÖZTÜRK
  8. MUSTAFA YAZICI
  9. ABDULLAH ŞALCI
  10. ALİ ÇELİK
  11. FİSUN MEHLİKA TOCA
  12. İSMET KOÇAK
  13. ALİ AKGÜN
  14. ERİŞ CESUR
  15. BARBAROS HAYRETTİN MAHİROĞULLARI
  16. ERHAN ÖZKAN
  17. BİLAL UZUN
  18. GÖKHAN KARGI
  19. HASAN HOŞBEN
  20. RAİF GÜLER
  21. ASLIHAN ELİBOL
  22. YILMAZ DAĞDELEN
  23. MUSTAFA ALKAN KÜÇÜKLER
  24. NAZLI ASPAY ŞENER
  25. AFFAN MAHMUT KEÇECİ
  26. ARZU BAŞKAN
  27. ÖMER LÜTFİ ÖZENÇ


İstanbul 3. Bölge

  1. ERSİN BEYAZ
  2. SEYİTHAN İZSİZ
  3. AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
  4. ŞÜKRÜ KULEYİN
  5. CELAL KARAPINAR
  6. HAMZA YURTSEVER
  7. ALİ KIDIK
  8. MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
  9. METİN BOZKURT
  10. FEVZİ FATİH OĞUZ
  11. ETHEM BAYKAL
  12. ÜLKÜ AYAYDIN
  13. DOĞAN AVCI
  14. ADNAN SİNAN ÇAKIROĞLU
  15. AYHAN BÖLÜKBAŞI
  16. METE KOCA
  17. SURURİ KARABAL
  18. NAZMİYE İZGİN
  19. SEVİNÇ GÜMÜŞ
  20. MEHMET ALİ UYKUR
  21. ZEKİ BULGAN
  22. ARZU ÖNŞEN
  23. ŞULE AĞAÇAYAK ERSOY
  24. HÜRANA GÜNGÖR
  25. MELİHA APAYDIN
  26. ARZU ŞİMŞEK
  27. BUSE ALBAYRAK
  28. MERYEM TANRIVERDİ GÖKTAŞ
  29. ATAKAN ÖZKAN
  30. HASAN KAYA
  31. ŞEREF TAMTÜRK
  32. ASİYE KÜÇÜKYILMAZ
  33. BURAK USTALI
  34. KÜRŞAT ÖZER
  35. SELMA SARICIOĞLU ÇALIŞKAN
  36. FİLİZ ÇELİK

İzmir 1. Bölge

  1. DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
  2. ÜMİT ÖZLALE
  3. ÖZTÜRK KESKİN
  4. ÜLKÜ DOĞAN
  5. ALİ TOPÇU
  6. FİGEN YILDIRIM
  7. LÜTFİ İLTERİŞ ÖNEY
  8. İSMAİL AYBARS AKSOY
  9. ASLAN SEZGİN
  10. GİZEM ALBAŞ
  11. KAAN ALTINDAĞ
  12. MURAT ÇAKAR
  13. HASAN YILDIZ
  14. GÜLŞAH SAKAR

İzmir 2. Bölge

  1. HÜSMEN KIRKPINAR
  2. YİĞİT KARAKIŞ
  3. ARZU YILDIRIM
  4. TAMER CÜCÜ
  5. DİNÇER IŞIKTAŞ
  6. MÜJDE HARPUT APAK
  7. MÜMİN YALÇINKAYA
  8. YELİZ ÇULHA
  9. BÜLENT UYGUR
  10. MİRAN BACGEROĞLU
  11. MUSTAFA NURİ DENİZ
  12. NAZLI BUKET KARASU
  13. MEHMET HALİS KÖSE
  14. MEHMET EMİN CANTÜRK

Maraş

  1. AHMET    ÇABUKEL
  2. NESLİHAN    KOCA NERGİZ
  3. ZİYA    DUMLUPINAR
  4. BURAK    SERT
  5. ŞEYMA    AYTEMİZ ARSLANTÜRK
  6. İRFAN MERT    YIKAN
  7. EMİNE    LEBLEBİCİ
  8. SERDAL    KURTOĞLU


Kars

  1. ALPASLAN YÜCE
  2. AYTAÇ ERMAN KESGİN
  3. AYŞE TARLAK YILMAZ

Kastamonu

  1. AHMET KATAR
  2. METİN ATEŞ
  3. MUSTAFA GÜVENÇ

Kayseri

  1. DURSUN ATAŞ
  2. ABDULLAH İLKER SUNGUR
  3. HÜSEYİN CENGİZ GÜRBÜZ
  4. BETÜL TOSUN
  5. KAZIM YÜCEL
  6. SERAP DURMUŞ
  7. SÜLEYMAN BOZKURT
  8. MEHMET SEBATİ ATAMAN
  9. SEDAT KILINÇ
  10. BELGÜZAR KILIÇ

Kırklareli

  1. TÜRKER YÖRÜKÇÜOĞLU
  2. SİBEL PİŞKİN
  3. HİLMİ KAHRAMAN

Kırşehir 

  1. TURAN YILDIRIM
  2. ASAF KAYAOĞLU


Kocaeli

  1. LÜTFÜ TÜRKKAN
  2. ŞANBAZ YILDIZ
  3. MEHMET KAMİL ŞİRİN
  4. PELİN FİLİZ COŞTUR
  5. NESLİ GÖKÇE KONDU ÇAĞLAYAN
  6. ALİPAŞA NAİPOĞLU
  7. ABDULKADİR ERBAĞCI
  8. YÜKSEL ERCAN
  9. ÖZHAN AŞKIN ÖZTÜRK
  10. HASAN SIR
  11. SEDA BÜYÜKKARA
  12. GÜZİN AŞKIN ALPARSLAN ATALI
  13. AŞKIN ÖZÖN
  14. SAVAŞ EMİNOĞLU


Konya

  1. ÜNAL KARAMAN
  2. FAHRETTİN YOKUŞ
  3. SELİN TOZOĞLU
  4. OSMAN FEDAİ
  5. SÜLEYMAN ŞENOL
  6. YAŞAR YAMAN
  7. TOLUNAY ÖZÇELİK
  8. ESRA TOTAN
  9. NURİ ÜNALAN
  10. ERHAN GÖKMEN
  11. HASAN HÜSEYİN HADİMLİ
  12. ADNAN AYYILDIZ
  13. İSMAİL AFŞAR
  14. İBRAHİM ÇALIŞKAN
  15. SEMA VADİ

Kütahya

  1. ORHAN ÖZATİK
  2. SEYDİ KARAKUŞ
  3. EROL ERTÜRK
  4. NURCAN DUYGU
  5. TANSU COŞKUN

Malatya 

  1. ŞEYHMUS    GÖÇMEZ
  2. ATİLLA    ŞAHİN
  3. ELİF    APOHAN
  4. SELÇUK    HAN
  5. METİN    KAPIDERE
  6. MENİJE NUR    ÖZCAN

Manisa

  1. ŞENOL    SUNAT
  2. HASAN    ERYILMAZ
  3. FİLİZ TUĞÇE    AYRANCI İPLİKÇİ
  4. MEHMET    KOÇ
  5. GÜRHAN    ÖZCAN
  6. ORKUN    ŞIKTAŞLI
  7. ASLI    ÖZ
  8. KAZIM    ÖZSOY
  9. BİRGÜL    BOZKURT
  10. MEHMET    DOĞAN

Mardin 

  1. ENVER    ABEŞ
  2. SONGÜL    SADİOĞLU
  3. ABDULLAH    KARAKEÇİ
  4. ABDULMUTALİP    IRMAK
  5. ŞEYHMUS    MUSAOĞLU
  6. AZİZ ARDA    UĞUR

Muğla

  1. METİN    ERGUN
  2. BEHÇET    SAATCI
  3. MEHMET    TOSUN
  4. GÜLGÜN    ÇOLAKOĞLU
  5. AYFER    İLHAN ÖÇER
  6. TULGAY    HASAR
  7. ÖMER    KAYA

Muş 

  1. MÜMTAZ    YAVUZ
  2. UMUT DENİZ    GÜNEYSU
  3. EFEKAN    KEMALOĞLU

Nevşehir 

  1. RASİM    ARI
  2. MESUT    ERDOĞAN
  3. AYŞE    GÖL MIHÇI

Niğde 

  1. MÜMİN    İNAN
  2. OLGUN    EYTEMİŞ
  3. FETDAH    GÜLTEKİN

Ordu

  1. İDRİS NAİM    ŞAHİN
  2. ONUR    ŞAHİN
  3. ÇİĞDEM ÇELENK    KARAKAYA
  4. MURAT    VARDAL
  5. EBRU    AVCI BAŞARAN
  6. FEYZA NUR    YALÇIN ÖNER

Rize 

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Sakarya

  1. ÜMİT    DİKBAYIR
  2. SELÇUK    KILIÇASLAN
  3. ARZU    AKÇALIŞKAN
  4. EDİZ SERDİP    DOKUMACI
  5. DUYGU    ÇETİNKAYA ACAR
  6. YUNUS    AYDEMİR
  7. ALPER    ALPAY
  8. HAKAN    BAYKAL

Samsun 

  1. ERHAN    USTA
  2. İMREN NİLAY    TÜFEKÇİ
  3. AHMET    KARKUCAK
  4. YUNUS    GÜN
  5. BİRSEN    ÖZTÜRK
  6. HALİL İBRAHİM    YALGIN
  7. EFE    AYDIN
  8. UFUK    GÜLŞEN
  9. KAZIM CAN    ŞEN

Siirt

  1. İLHAN    YİĞİT
  2. SERVET    TARDUŞ
  3. ABDULMECİT    NAS

Sinop 

  1. YILMAZ    ŞANLAN
  2. BAKİ    TAŞKIRAN

Sivas

  1. CELAL    DAĞGEZ
  2. AHMET    BOZDOĞAN
  3. SERAP    BOZPOLAT AYAN
  4. MERVE    YILDIZ YARAY
  5. TOLGA    SAY

Urfa

  1. EMİN    YETİM
  2. MUHAMMET ALİ    ARUSOĞLU
  3. MUSA    MANGAL
  4. MAHMUT    SUBAŞI
  5. CEM    KARAKEÇİLİ
  6. MEHMET ŞAHİN    GÜLEL
  7. MEHMET EMİN    GÜVENÇ
  8. MUSTAFA    DİRİER
  9. HÜSEYİN SİRHAN    GÖKDOĞAN
  10. GÜLCAN    CENGİZ
  11. MEHMET    HAMCAN
  12. MEHMET    YILDIRIM
  13. ÖMER FARUK    AİŞEOĞLU
  14. İHSAN    KAYA

Tekirdağ

  1. SELCAN    HAMŞIOĞLU
  2. SERTAÇ    ALKAYA
  3. HAZIM TAMER    DODURKA
  4. ZEKİ    UZUN
  5. AYNUR    ÇEŞMELİLER
  6. ŞERAFETDİN    TERZİ
  7. MEHMET İLKER    ATASEVER
  8. CEM    CAVCAR

Tokat 

  1. FATİH    DEMİRKOL
  2. MURAT TOYCAN    SELÇUK
  3. ALİ    KARACA
  4. ŞADAN    İPKİN
  5. MUHAMMET ALPEREN    ELDEMİR

Trabzon 

  1. YAVUZ    AYDIN
  2. ASLAN    GÜNER
  3. SERPİL    AKÇAY
  4. TAHSİN    AKYÜZ
  5. AKIN    ÇELİK
  6. BÜLENT    ARSLAN

Dersim 

  1. ROZAN ALİ    FAYIK

Uşak

  1. MUHAMMET    GÜR
  2. DALYAN    ÖZDEMİR
  3. TOLGA    PİRİNÇCİ

Van

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Yozgat

  1. LÜTFULLAH    KAYALAR
  2. ALİ    KEVEN
  3. İSMAİL    YILMAZ
  4. NAFİYE    BALÇIK

Zonguldak

  1. EVRİM    BALBALOĞLU
  2. TOLGA    GÖREN
  3. MEHMET BATU    MÜFTÜOĞLU
  4. MUSTAFA ADİL    ÖZKAN
  5. RENDA    OKAY

Aksaray

  1. TURAN    YALDIR
  2. ALİ ABBAS    ERTÜRK
  3. NACİYE    AKKUŞ TÜRK
  4. GÜRSEL    KESKİN

Bayburt

  1. KARABEY KADRİ KARAOĞLU

Karaman 

  1. ATİLA    ZORLU
  2. ZİHNİ    KOCAERKEK
  3. FADİME    HARMANİZİ

Kırıkkale 

  1. BÜLENT ŞÜKRÜ    ALTINIŞIK
  2. ORHAN    KILIÇ
  3. SEVİM    PEHLİVANLI ÖZBEK

Batman 

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Şırnak 

  1. ADİL    ÖZÇINAR
  2. NURETTİN    İLÇİ
  3. OSMAN    FERFOOĞLU
  4. DOĞUKAN    YAYCI

Bartın

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ

Ardahan

  1. AYTEKİN    KAYA
  2. NABİRE    REÇBER

Iğdır 

  1. KEREM    AKBULUT
  2. TAMER    BAŞARAN

Yalova

  1. AYHAN    KÜÇÜK
  2. ERSİN    AKYÜZ
  3. ELİF    AKYOL TOSUN

Karabük

  1. KÜBRA    DURSUN
  2. İSMAİL    YALAV
  3. OZAN    CANYURT

Kilis

  1. MUSTAFA    ARAZ
  2. MUSTAFA    POLAT

Osmaniye

  1. ELİF    LOĞOĞLU
  2. MEHMET    DEMİR
  3. ADEM    KIDIK
  4. FATİH    KILINÇ

Düzce 

  • ADAY GÖSTERİLMEDİ