14 Mayıs seçim günü Uranüs Güneş kavuşumu ani gelişen ve büyüyen beklenmedik huzuru bozan olaylar yaşanabilir kaos'a karşı dikkatli olmakta fayda var.

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimlerinde
Herşeyin yolunda gitmesi temennisi ile yeni bir dönem başlıyor. 
Seçim sürecine kadar ve seçim günü gökyüzünün hareketlilikleri devam ediyor. Daha önceki yazılarımda bahsettiğim gibi 20 Nisan Koç Burcu 29 derecede Güneş Tutulması ile hemen bir gün sonra Merkür Retro Merkürün gerilemesi ve bu dönemlerin sıkıntılı olduğu aşikardır. Merkürün gerilemesi demek birçok olasılıklara neden olur. 
Örneğin bilgi alışverişinde sorunlar, iletişimde sorunlar Bilgi eksikliği,  yanlış bilgilerin artması, Merkür elektronik sistemle, sayılarla alakalı bunlarda aksamaların oluşması ve çeşitli manipülasyonlar gibi sorunlar ortaya çıkabilir. 
Seçim günü ülkemizin astroloji haritasına göre gezegenlerin dizilimi haritanın Tepe noktasına doğru ilerlemekte yani 10.eve doğru ilerlerken seçimin belirleyiciliğine etkili olacaklar. 
2023  Yılı değişimin ilk adımlarını atma yılı olacak demiştik.
Astrolojiye göre seçim günü Ay, Neptün ve Şiron dizilimi görülmekte Neptün, seçimlerde bazı kesimlerin kararsızlıklarını gösterirken Şiron Koç Burcunda 10.evde  kadersel dönüşü gösterir önemli kararlar alma zamanını verir bu doğum haritalarımızdada böyledir.  Şironun Koç burcunda olması değişimin cesaretini vurguluyor Koçun liderlik göstergesi olduğundan, 
belirleyici yeni bir döneme giriyoruz. 
5 Mayıs Ay Tutulması Akrep Burcunun 14  derecesinde gerçekleşti  tutulma astroloji haritasının 5 evini tetiklediği için bu seçimlerin büyük bir bölümünün belirleyicisi de gençlerdir. 
14 Mayıs seçim günü Uranüs Güneş kavuşumu ani gelişen ve büyüyen beklenmedik huzuru bozan olaylar yaşanabilir kaos'a karşı dikkatli olmakta fayda var.
Seçim sonrası bizleri neler bekliyor!!! 
Yeni bir döneme giriyoruz. Öncelikle halkın hak ve adalet arayışı ile kaybedilen hakların geri alınacağı,  bukadar yıkımın sonrasında yeniden yapılanıp yenileneceği, ekonomide zorlukların tepe noktası dediğimiz zorlu  süreç devam ederken ilerleyen zaman içinde kısaca ekonomide sıkışmışlık oranı nekadar ise o oranın yarısı gibi  ekonomide bir kısımda olsa rahatlama olabileceği söz konusu diyebiliriz. 
Tüm bu öngörülerimi yaparken seçimlerde Sayın Kemal KILIÇTAROĞLU 'nun haritasını güçlü görüyorum.