Yerel Siçemlir yaklaşırken, siyasi partilerde ve ittifaklarda aday adayı olan kişilerin aday olabilmek için yaptıkları çalışmalar dikkat çekiyor. Ak Parti'dan İstanbul Büyükşehir Belediyes Aday Adayı olan Metin Külünk, sokak sokak dolaşırken, İlçe teşkilatlarını da ziyaret edip destek talebinde bulunuyor.

Hüseyin Baş: Bana bir oy borcunuz var Hüseyin Baş: Bana bir oy borcunuz var

Külünk son olarak Fatih Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Yeniden Refah Partisi İLçe teşkilatını ziyaret etti. Külünk yaptığı ziyaretleri sosyal medya hesaplarından da paylaşarak destek istedi.

Ekran Resmi 2023-12-02 14.31.53

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği “Yeniden İstanbul”u kazanmak için yollardayız, ziyaretlerdeyiz. Bu kapsamda AK Parti Fatih İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Sayın Başkan Yakup Yaşa ve değerli kardeşlerime misafirperverlikleri için çok teşekkür…
YENİDEN REFAH PARTİSİ'NE DE ZİYARET
Metin Külünk Yeniden Refah Partisi Fatiph İlçe teşkilatını da ziyaret ederek destek istedi ve "Yeniden İstanbul'u kazanmak için yollardayız" dedi.
Ekran Resmi 2023-12-02 14.32.06
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği “Yeniden İstanbul”u kazanmak için yollardayız, ziyaretlerdeyiz. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi Fatih İlçe Başkanlığı'nı ziyaret ettik. Sayın Başkan Halit Özkarataşlıoğlu ve değerli Yeniden Refah Partili kardeşlerime misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum.