Türkiye 2023 yılı 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala, partilerin milletvekili aday adayları da netleşmeye başladı. CHP'nin İstanbul 1. Bölge için milletvekili aday adayı olarak başvuru yapanların elimize ulaşan listesi... CHP'den İstanbul 1. Bölge için başvuru yapan aday listesinde 258 kişi bulunuyor.

Adaylar içinde önemli isimler de var.İlhan Kesici'de CHP Listesinden İstanbul milletvekili aday adayı. Kesici üç bölgeden de aday alanlar arasında.  

İstanbul'da İmamoğlu'na AKP'den sert yanıt İstanbul'da İmamoğlu'na AKP'den sert yanıt

2023 SEÇİMLERİ CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI TAM LİSTESİ

  1. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge AHMET CAN YILMAZ İŞ ADAMI GİRİŞİMCİ
  2. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge FADİME ÖZTOP MALİ MÜŞAVİR
  3. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge MAHFUZ YETÜT EMEKLİ ÖĞRETMEN - İŞ İNSANI
  4. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EMİN CİHANGİR AKŞİT YAZAR EMEKLİ SUBAY
  5. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge HASAN EFE UYAR AVUKAT
  6. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ÖMER FARUK EMİNAĞAOĞLU AVUKAT
  7. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İMAM KALOĞLU IŞ INSANI - İŞLETME YÖNETİCİSİ
  8. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge TURGAY KAYA AVUKAT
  9. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKSUN YERLİKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ
  10. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ALİ ERCAN ÖĞRETMEN SOSYOLOG
  11. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EREN ERDEM NULL
  12. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge DURSUN YILMAZKARAOSMANOĞLU TIP DOKTORU
  13. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İLHAN KESİCİ ENDÜSTRİ YÜKSEK MÜHENDİSİ
  14. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GAYE ZUHAL AK İŞ İNSANI
  15. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKHAN GÜNAYDIN AVUKAT - ZİRAAT MÜHENDİSİ - İKTİSATÇI
  16. İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge KOZA YARDIMCI TEKSTİL VE GAZETECİ
  17. İSTANBUL 1. & 2. Bölge FEYSEL TAŞÇIER NULL
  18. İSTANBUL 1. & 2. Bölge OLGUN ÇELİK SERBEST MUHSABECİ MALİ MÜŞAVİR - YÖNETİCİ
  19. İSTANBUL 1. & 2. Bölge SEYİTHAN GÜNEŞ AVUKAT
  20. İSTANBUL 1. & 2. Bölge ZAFER TEBER YÖNETICI-EMEKLI
  21. İSTANBUL 1. & 2. Bölge İBRAHİM GEZİCİ BANKACI
  22. İSTANBUL 1. & 2. Bölge ELMAS ARUS YÖNETMEN, AKTIVIST
  23. İSTANBUL 1. & 2. Bölge CELAL KÖKSAL GEMİ İNŞAATI MÜHENDİSİ
  24. İSTANBUL 1. & 2. Bölge ALİ SELÇUK KAYA TARIMSAL DIŞ TİCARET
  25. İSTANBUL 1. & 2. Bölge NİLÜFER ÇINARLI MUTLU MIMAR
  26. İSTANBUL 1. & 3. Bölge CEMAL DEMİRBİLEK SERBEST
  27. İSTANBUL 1. & 3. Bölge ABDULHALİK ALTUN İŞ İNSANI
  28. İSTANBUL 1. & 3. Bölge AYFER İNCİ PEKÖZ YATIRIM VE GAYRİMENKUL UZMANI
  29. İSTANBUL 1. Bölge SELMA BELLEK EMEKLİ YARGITAY ÜYESİ
  30. İSTANBUL 1. Bölge KENAN OTLU İŞLETME - ÇİFTÇİ
  31. İSTANBUL 1. Bölge MUHAMMET GÜLENÇ İKTİSATÇI
  32. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET IŞIK FİNANS UZMANI
  33. İSTANBUL 1. Bölge SAİT ZAİMKELEŞ RESSAM-HEYKELTRAŞ-SANAT TARİHÇİ
  34. İSTANBUL 1. Bölge NEJDET AY İŞ İNSANI
  35. İSTANBUL 1. Bölge AYHAN KABAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİSİ
  36. İSTANBUL 1. Bölge RECEP YILMAZ AVUKAT
  37. İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN KIZILKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
  38. İSTANBUL 1. Bölge OĞUZ KAAN SALICI SİYASET BİLİMCİ
  39. İSTANBUL 1. Bölge SALİH KARLI TURİZM - ESNAF
  40. İSTANBUL 1. Bölge İSMAİL ARİF BOSTAN GEMİ KAPTANI, KILAVUZ KAPTAN
  41. İSTANBUL 1. Bölge MELİKE YÜKSEL AVUKAT
  42. İSTANBUL 1. Bölge SENEM SAYA ERYENİLMEZ MALİ MÜŞAVİR
  43. İSTANBUL 1. Bölge HASAN BAKAN ARMATÖR
  44. İSTANBUL 1. Bölge SANEM ÇAKIRLAR İŞ İNSANI
  45. İSTANBUL 1. Bölge ALİ GÖKÇEK MAKİNA MÜHENDİSİ
  46. İSTANBUL 1. Bölge CİHAN ÇİFTCİ EĞİTİMCİ - UZMAN YÖNETİCİ
  47. İSTANBUL 1. Bölge BAHRİ TURAN YÜKSEK İŞLETME MÜHENDİSİ
  48. İSTANBUL 1. Bölge KADİR GÖKMEN ÖĞÜT 5322611498
  49. İSTANBUL 1. Bölge NAZIM YİĞİT GÜNAY İŞ İNSANI
  50. İSTANBUL 1. Bölge CEVAT DEMİRÇİN EMEKLİ
  51. İSTANBUL 1. Bölge FETHİ AÇIKEL ÖĞRETİM GÖREVLİSİ-AKADEMİSYEN
  52. İSTANBUL 1. Bölge YEŞİM KÖSEOĞLU ALBAYRAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  53. İSTANBUL 1. Bölge HAKKI ÇARPA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR
  54. İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU AKEDEMİSYEN
  55. İSTANBUL 1. Bölge ZAİT YANAR ÖĞRETMEN
  56. İSTANBUL 1. Bölge SELÇUK GEÇER EKONOMİST, GAZETECİ
  57. İSTANBUL 1. Bölge MURAT BALKIŞ TURİZM, OTEL, RESTUARANT YÖNETİCİLİĞİ, EMEKLİ
  58. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET TAŞDELEN AVUKAT
  59. İSTANBUL 1. Bölge RİFAT NEDİM KABAKCI SANAYİCİ
  60. İSTANBUL 1. Bölge ADNAN ÇELİK NULL
  61. İSTANBUL 1. Bölge NURAY ÇEPNİ GİRİŞİMCİ-EV KADINI
  62. İSTANBUL 1. Bölge SIRRI GÖKHAN ÇIRNAZ EKONOMİST
  63. İSTANBUL 1. Bölge ÜMİT ÇİFTCİ AVUKAT
  64. İSTANBUL 1. Bölge HULUSİ YILMAZ NULL
  65. İSTANBUL 1. Bölge ÖZCAN DOĞAN TURİZM OTEL
  66. İSTANBUL 1. Bölge ATİLLA ALBUYUR İNŞAAT MÜHENDİSİ
  67. İSTANBUL 1. Bölge AYGÜN ÖZTÜRK THM SANATÇISI - MODELİST
  68. İSTANBUL 1. Bölge KADRİYE AKÇELİK İŞ İNSANI
  69. İSTANBUL 1. Bölge GÜNEY ÇOBAN SİYASET BİLİMCİ- KAMU POLİTİKALARI, SİYASAL EKONOMİ VE AB POLİTİKALARI UZMANI
  70. İSTANBUL 1. Bölge GÜRKAN KESER AVUKAT
  71. İSTANBUL 1. Bölge HALE DİLEK TOSUN YÜZBAŞIOĞLU HUKUKÇU
  72. İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN TOKAY İŞ İNSANI
  73. İSTANBUL 1. Bölge ATALAY ATİLLA KAMU YÖNETİCİSİ
  74. İSTANBUL 1. Bölge TOPRAK ASLAN ÖĞRENCİ
  75. İSTANBUL 1. Bölge SUMRU ÖZ İKTİSATÇI
  76. İSTANBUL 1. Bölge SEDEF KABAŞ GAZETECİ - İLETİŞİM DANIŞMANI - EĞİTMEN
  77. İSTANBUL 1. Bölge YÜCEL OTO EMEKLİ
  78. İSTANBUL 1. Bölge NİLÜFER TATAR JEOFİZİK MÜHENDİSİ
  79. İSTANBUL 1. Bölge FECRİ DEMİRÖZ ELEKTRİK MÜHENDİSİ
  80. İSTANBUL 1. Bölge ŞELALE TEMELGÜNZEKİ EKONOMİST
  81. İSTANBUL 1. Bölge SEDA GÜRLÜ MALİ İŞLER YÖNETİCİ
  82. İSTANBUL 1. Bölge ÖMER HALFEOĞULLARI İŞ İNSANI (KOCH YÖNETİM KURULU BAŞKANI)
  83. İSTANBUL 1. Bölge ECE SEVİM TANYELİ GAZETECİ
  84. İSTANBUL 1. Bölge TUFAN EMRE NADAR EKONOMSİT-ENERJİ SİSTEMLERİ UZMANI
  85. İSTANBUL 1. Bölge ARDA CAN ŞAHİN STAJYER AVUKAT
  86. İSTANBUL 1. Bölge GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ DİŞ HEKİMİ-SİYASET BİLİMCİ
  87. İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN ÇOLAK SANAYİCİ-İŞ İNSANI
  88. İSTANBUL 1. Bölge ZİLFİ ÜNAL TARIM İŞÇİSİ-BÜRO İŞÇİSİ
  89. İSTANBUL 1. Bölge YİĞİT KARAKIŞ ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
  90. İSTANBUL 1. Bölge CANAN YÜCEL MÜHENDİS
  91. İSTANBUL 1. Bölge EMRE YILDIZHAN ÖĞRENCİ
  92. İSTANBUL 1. Bölge EMRE BOŞNAK TIP DOKTORU
  93. İSTANBUL 1. Bölge ELİF ELVANOĞLU BANKACI
  94. İSTANBUL 1. Bölge AHMET ERSAGUN YÜCEL REKLAM PAZARLAMA
  95. İSTANBUL 1. Bölge PINAR UZUN OKAKIN NULL
  96. İSTANBUL 1. Bölge NÜKET AYDIN 5426035385
  97. İSTANBUL 1. Bölge DENİZ TUNCEL KPGM TÜRKİYE USULSÜZLÜK ÖNLEME, İNCELEME, TİCARİ UYUŞMAZLIK VE UYUM BÖLÜMÜ MÜDÜRÜ
  98. İSTANBUL 1. Bölge FÜSUN SÖKMEZ EKONOMİST, MALİ MÜŞAVİR
  99. İSTANBUL 1. Bölge SİNAN BEKAR EKONOMİST
  100. İSTANBUL 1. Bölge RUKİYE YILDIRIM ECZACI
  101. İSTANBUL 1. Bölge ELİS BUSE ARAÇ GAZETECİ - SPİKER
  102. İSTANBUL 1. Bölge OSMAN YAZICI ESKI GENEL MÜDÜR - AKADEMISYEN- GAZETECI
  103. İSTANBUL 1. Bölge TAHSİN USTA SERBEST MUHASEBECİ - MALİ MÜŞAVİR
  104. İSTANBUL 1. Bölge GÜLLÜ SARAN BİOLOG
  105. İSTANBUL 1. Bölge UĞUR YILDIRIM DÖKÜM İŞÇİSİ
  106. İSTANBUL 1. Bölge NAZIM ERGİN İNŞAAT MÜHENDİSİ
  107. İSTANBUL 1. Bölge DOĞAN ÇAKMAK JEOLOJİ MÜHENDİSİ
  108. İSTANBUL 1. Bölge ELİF ÇELİK İŞLETMECİ
  109. İSTANBUL 1. Bölge UZER ALP DEMİR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ - MBA
  110. İSTANBUL 1. Bölge ERGUN NUHUT İÇMİMAR/ ENDÜSTRİ TASARIMI/ REKLAMCI
  111. İSTANBUL 1. Bölge ERDOĞAN TOK SANAYICI IŞ INSANI
  112. İSTANBUL 1. Bölge ALTIOK ÇETİN İŞ İNSANI
  113. İSTANBUL 1. Bölge ERDOĞAN ERDEN ŞİRKET SAHİBİ (VODAPOL LTD. ŞTİ.)
  114. İSTANBUL 1. Bölge ÇİĞDEM ÖNDER METALURJİ MÜHENDİSİ
  115. İSTANBUL 1. Bölge SÜREYYA AKAR IKTISATÇI
  116. İSTANBUL 1. Bölge ÖZCAN ŞÜKRÜ BARİPOĞLU TIP DOKTORU
  117. İSTANBUL 1. Bölge SALİH ZEKİ SALİHOĞLU SERBEST - TURİZİMCİ
  118. İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ FIRAT BİLGİSAYAR YÜKSEK MÜHENDİSİ
  119. İSTANBUL 1. Bölge ÇİĞDEM ÖR YAYINCI YAZAR AKADEMİSYEN
  120. İSTANBUL 1. Bölge SUAT ÖZÇAĞDAŞ PSİKOLOG
  121. İSTANBUL 1. Bölge MURAT AYDIN AVUKAT
  122. İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ YARKADAŞ GAZETECİ
  123. İSTANBUL 1. Bölge CEVDET AKAY İŞ ADAMI YÖNETİCİ
  124. İSTANBUL 1. Bölge BESİLE TEK TÜTÜN VE TEKNOLOJİ MÜHENDİSİ - MAARKA VE PATENT VEKİLİ
  125. İSTANBUL 1. Bölge DOĞUŞCAN AYDIN AYGÜN AVUKAT
  126. İSTANBUL 1. Bölge UĞUR URAL EMEKLİ UZMAN ÖĞRETMEN
  127. İSTANBUL 1. Bölge ELİFE GAMZE ÖZTÜRK EMEKLI BANKACI
  128. İSTANBUL 1. Bölge SÜHEYL ÇOBANOĞLU EMEKLİ ALBAY
  129. İSTANBUL 1. Bölge HASAN GENÇ EKONOMİST HUKUKÇU
  130. İSTANBUL 1. Bölge TÜRKER ERTÜRK EMEKLİ AMİRAL
  131. İSTANBUL 1. Bölge ARAS ARSLAN SİGORTACI
  132. İSTANBUL 1. Bölge YUSUF GÜRAY GÜRSOY MİMAR
  133. İSTANBUL 1. Bölge ABDULLAH ONUR BİLDİRİCİ SANAYICI
  134. İSTANBUL 1. Bölge EBRU ZOR AVUKAT
  135. İSTANBUL 1. Bölge GÖKÇE ZAFER GÜNDÜZ STAJYER AVUKAT
  136. İSTANBUL 1. Bölge ZEYNEL GÜR EKONOMİST
  137. İSTANBUL 1. Bölge MURAT GÖKHAN OFLUOĞLU MAKINA MÜHENDISI ENDÜSTRI MÜHENDISI
  138. İSTANBUL 1. Bölge CEM HAYDAR BEKTAŞ BILIŞIMCI
  139. İSTANBUL 1. Bölge HAKAN AYVATAŞ NULL
  140. İSTANBUL 1. Bölge AYŞE BARAN YEŞİLYURT YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
  141. İSTANBUL 1. Bölge NURAN KAYA KÜTÜPHANECİ
  142. İSTANBUL 1. Bölge SÜLEYMAN KALAY SERBEST/ ÖZEL (GIDA ÜRÜNLERİ SATIŞ, PAZARLAMA)
  143. İSTANBUL 1. Bölge BENGİ BAŞER TIP DOKTORU
  144. İSTANBUL 1. Bölge FİLİZ BALTA MEKATRONİK MÜHENDİSİ
  145. İSTANBUL 1. Bölge AHMET NEJDET GÜNGÖR LOJİSTİK İNSAN KAYNAKLARI
  146. İSTANBUL 1. Bölge MURAT KAYA CEO GENEL MÜDÜR TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
  147. İSTANBUL 1. Bölge SALİH FAİK ÇAKA KUL AVUKAT
  148. İSTANBUL 1. Bölge CİHAN SUCU İNŞAAT MÜHENDİSİ
  149. İSTANBUL 1. Bölge EKREM ÖZDEMİR AVUKAT
  150. İSTANBUL 1. Bölge UĞUR EKŞİ İNŞAAT MÜHENDİSİ
  151. İSTANBUL 1. Bölge AYSEMİN GÜLMEZ AVUKAT
  152. İSTANBUL 1. Bölge EMRAH KÖKSAL AVUKAT
  153. İSTANBUL 1. Bölge DENİZ AYDEMİR ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
  154. İSTANBUL 1. Bölge KAĞAN ORAT ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ İŞ İNSANI
  155. İSTANBUL 1. Bölge ALİ SİCİM İŞ ADAMI
  156. İSTANBUL 1. Bölge ŞENER OK ZİRAAT MÜHENDİSİ
  157. İSTANBUL 1. Bölge UMUT CEM DİVARCİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ- İŞ İNSANI
  158. İSTANBUL 1. Bölge MAHMUT TANAL AVUKAT
  159. İSTANBUL 1. Bölge FATMA YAVUZ KORKMAZ İLAHİYATCI
  160. İSTANBUL 1. Bölge BÜLENT KULKULOĞLU EKONOMİST, BANKACI
  161. İSTANBUL 1. Bölge EFENDİ ARGUNŞAH EMEKLİ
  162. İSTANBUL 1. Bölge GÖKHAN CAN İŞ İNSANI - SİYASETÇİ
  163. İSTANBUL 1. Bölge SENA NUR KOÇ AVUKAT
  164. İSTANBUL 1. Bölge ALİ CENK AHİ AVUKAT
  165. İSTANBUL 1. Bölge DERYA ŞENTÜRK DIŞ TİCARET UZMANI
  166. İSTANBUL 1. Bölge AYŞE KORKMAZ EMEKLİ BANKA YÖNETİM KURULU ÜYESİ
  167. İSTANBUL 1. Bölge AYSUN KILIÇASLAN SOKU HUKUKÇU- İLETİŞİMCİ- MEDYA DİREKTÖRÜ
  168. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ MALİYECİ - EKONOMİST
  169. İSTANBUL 1. Bölge TANER TANRIVERDİ MATEMATİK MÜHENDİSİ
  170. İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM CEM TÜRE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
  171. İSTANBUL 1. Bölge YÜKSEL TAŞKIN NULL
  172. İSTANBUL 1. Bölge YAKUP DIVRAK ÖĞRETMEN SİYASET BİLİMCİ
  173. İSTANBUL 1. Bölge ŞEREF YILMAZ EĞİTİMCİ- YAYINCI
  174. İSTANBUL 1. Bölge BAHATTİN SÖNMEZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR- BAĞIMSIZ DENETÇİ- KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME UZMANI
  175. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET BOZ LOJİSTİK
  176. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET CEM ŞAHİN TICARET UZMANI - HUKUKÇU
  177. İSTANBUL 1. Bölge FERDA ALTINTAŞ EMEKLİ
  178. İSTANBUL 1. Bölge İSMAİL COŞKUN MALİ MÜŞAVİR
  179. İSTANBUL 1. Bölge ÖMER EYÜPOĞLU YÖNETICI
  180. İSTANBUL 1. Bölge ŞULE ÖZSOY BOYUNSUZ HUKUKÇU - ÖĞRETİM ÜYESİ
  181. İSTANBUL 1. Bölge FURKAN BEYAZ ULUSLARARASI İLİŞKİLER PROJE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
  182. İSTANBUL 1. Bölge ERTAN AKSOY EKNOMIST, ARAŞTIRMACI
  183. İSTANBUL 1. Bölge ÖZGEN NAMA İŞ İNSANI
  184. İSTANBUL 1. Bölge OSMAN ŞAHİNLER İNŞAAT MÜHENDİSİ
  185. İSTANBUL 1. Bölge BİRSEN TURSUN DEMİREL TIP DOKTORU (JİNEKOLOG)
  186. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET SALİH USTA İŞ İNSANI
  187. İSTANBUL 1. Bölge TİMUÇİN GÜLTEKİN AVUKAT
  188. İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN YILMAZ KAMU İDARECİSİ
  189. İSTANBUL 1. Bölge NEJLA ERDEM EMEKLI TARIH ÖĞRETMENI
  190. İSTANBUL 1. Bölge HAVANA BAŞARAN MALİ MÜŞAVİR
  191. İSTANBUL 1. Bölge RAHŞAN BUKNİ ULUS ÇEVRE YÜKSEK MÜHENDİSİ
  192. İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ DEDETAŞ GEMİ İNŞA MÜHENDİSİ
  193. İSTANBUL 1. Bölge BİLAL KATFAR SİGORTA ACENTESİ
  194. İSTANBUL 1. Bölge HAKKI SAĞLAM ÖĞRETİM ÜYESİ
  195. İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA ŞİRİN MAKİNA MÜHENDİSİ, ULUSLARARASI KAYNAK MUHENDİSİ
  196. İSTANBUL 1. Bölge YÜCEL ÜNAL FİNANS
  197. İSTANBUL 1. Bölge ESAT TEMİMHAN ELEKTRİK ELKTRONİK MÜHENDİSİ
  198. İSTANBUL 1. Bölge AYLİN SARITAŞ AKONOMİST
  199. İSTANBUL 1. Bölge MUSA SAĞDIÇ ÖĞRETMEN
  200. İSTANBUL 1. Bölge SABRİYE YILDIZ RESSAM SEYAHAT EĞİTMENİ
  201. İSTANBUL 1. Bölge HAKAN BEKAR HARİTA KADASTRO MÜHENDİSİ
  202. İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA GÖKHAN AHİ AVUKAT
  203. İSTANBUL 1. Bölge MEVLÜT ÖZTÜRK MÜTEAHHİT - İŞ İNSANI
  204. İSTANBUL 1. Bölge FATMA İDE JEOLOJI MÜHENDISI, ISG UZMANI
  205. İSTANBUL 1. Bölge İLYAS BUZĞAN SERBEST MESLEK
  206. İSTANBUL 1. Bölge BÜLENT TANDOĞAN UZMAN DOKTOR
  207. İSTANBUL 1. Bölge GÜLBEYAZ TÜRKOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ - SOSYOLOG - SATIN ALMA MÜDÜRÜ
  208. İSTANBUL 1. Bölge DUYGU ÇELİK YAYINCI, MEDYA ILETIŞIM
  209. İSTANBUL 1. Bölge ANILKAN GÜLTEKİN MAKINA RESAM, IŞ INSANI
  210. İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN KOÇ IŞ INSANI
  211. İSTANBUL 1. Bölge ZAFER ŞİMŞEK MİMAR
  212. İSTANBUL 1. Bölge HALİL BAKAN SİGORTA DANIŞMANI
  213. İSTANBUL 1. Bölge ERDAL SAĞIR TURİZM
  214. İSTANBUL 1. Bölge SÜLEYMAN GÜZEL İŞ İNSANI
  215. İSTANBUL 1. Bölge ASLAN YÜZGÜN ARAŞTIRMACI YAZAR- ESKİ KAMU BAŞ MÜFETTİŞİ
  216. İSTANBUL 1. Bölge CEM ÇAPRAZ POLIS MEMURU-AVUKAT
  217. İSTANBUL 1. Bölge PERVİN SOMER ÖĞRETIM ÜYESI, AVUKAT
  218. İSTANBUL 1. Bölge AHMET MURAT ÖZPİRİNÇCİ EMEKLI GAZETECI
  219. İSTANBUL 1. Bölge RAMAZAN UMUT MIZRAK IŞ INSANI
  220. İSTANBUL 1. Bölge UMUT ÇAKIR AVUKAT
  221. İSTANBUL 1. Bölge MÜMİN BALKAN İŞ İNSANI
  222. İSTANBUL 1. Bölge BERKTUĞ KARAMUSTAFAOĞLU IŞ INSANI
  223. İSTANBUL 1. Bölge YUNUS EMRE DEMİRCİ INSAN KAYNAKLARI
  224. İSTANBUL 1. Bölge HACER FOGGO GAZETECI
  225. İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ DERELİ IŞVEREN, EMEKLI
  226. İSTANBUL 1. Bölge İBRAHİM KARAKIŞ ELEKTRIK MÜHENDISI
  227. İSTANBUL 1. Bölge FATİH GÜRBÜZ KARAKOYUNLU AVUKAT
  228. İSTANBUL 1. Bölge NURHAN ERDEM ANTRENÖR
  229. İSTANBUL 1. Bölge UMUT CAN FIRAT INŞAAT TEKNIKERI
  230. İSTANBUL 1. Bölge İLKNUR PETEK KIRCALI MARKA YÖNETICISI -REKLAMCI
  231. İSTANBUL 1. Bölge HÜSEYİN İLDAN AVUKAT
  232. İSTANBUL 1. Bölge MÜSLİM SARI EKONOMIST
  233. İSTANBUL 1. Bölge NURETTİN SARIBAL ELEKTRIK MÜHENDISI
  234. İSTANBUL 1. Bölge GÖKÇE GÖKÇEN AKADEMISYEN
  235. İSTANBUL 1. Bölge KEMAL PEKTEZEL MALİ MÜŞAVİR
  236. İSTANBUL 1. Bölge SABAHAT KAYA MEMUR - ZABITA KOMSERİ
  237. İSTANBUL 1. Bölge LEVENT ÖCAL AVUKAT, SOSYOLOG
  238. İSTANBUL 1. Bölge AYSUN YÜKSEL SERBEST MESLEK
  239. İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ ŞAHİN EKONOMİST
  240. İSTANBUL 1. Bölge SEVGİ KILIÇ NULL
  241. İSTANBUL 1. Bölge BAHADIR KAYICAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİ
  242. İSTANBUL 1. Bölge NECDET SARAÇ GAZETECİ
  243. İSTANBUL 1. Bölge MURAT KANTEKİN KAMU YÖNETICISI
  244. İSTANBUL 1. Bölge ALİ HAYDAR BİLGÜLİ EMEKLİ MEMUR
  245. İSTANBUL 1. Bölge MUSTAFA DUMAN AVUKAT
  246. İSTANBUL 1. Bölge ALİ TURGAY YAYCI MALİ MÜŞAVİR
  247. İSTANBUL 1. Bölge YUSUF ALTINBULAK MAKİNA MÜHENDİSİ
  248. İSTANBUL 1. Bölge SEVİM DALGIÇ GÜL ÖĞRETMEN
  249. İSTANBUL 1. Bölge DURSUN CAN KIRTORUN AVUKAT
  250. İSTANBUL 1. Bölge HAKAN TEKİN ECZACI
  251. İSTANBUL 1. Bölge GÜLİZAR EZGİ AYDIN ENDÜSTRI MÜHENDISI
  252. İSTANBUL 1. Bölge HASAN UZUNYAYLA GEMI INŞAAT VE TICARET
  253. İSTANBUL 1. Bölge HALİL KAYA YÖNETİCİ - BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  254. İSTANBUL 1. Bölge NECATİ EKŞİ MALİ MÜŞAVİR
  255. İSTANBUL 1. Bölge MEHMET HAKAN GÜR SIŞ HEKIMI - EKONOMIST
  256. İSTANBUL 1. Bölge FİKRET AKSOY DOÇ. TIP DOKTORU, ÖĞRETİM GÖREVLİSİ, İŞLETME, İNŞAAT MÜHENDİSİ
  257. İSTANBUL 1. Bölge ÇETİN DÜZCE BAĞIMSIZ DENETÇI - MALI MÜŞAVIR
  258. İSTANBUL 1. Bölge NİHAT ERİM COŞKUN İŞ İNSANI - ENDÜSTRİYEL OTOMASYON İTHALATÇISI