Türkiye 2023 yılı 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine sayılı günler kala, partilerin milletvekili aday adayları da netleşmeye başladı. CHP'nin İstanbul 2. Bölge için milletvekili aday adayı olarak başvuru yapanların elimize ulaşan listesi... CHP'den İstanbul 2. Bölge için başvuru yapan aday listesinde 188 kişi bulunuyor.

Erbakan'dan Erdoğan'a Yerel Seçim ittifak şartı! Erbakan'dan Erdoğan'a Yerel Seçim ittifak şartı!

Adaylar içinde önemli isimler de var. Emniyet  Müdürlüğü görevi sırasında yaptğı projelerle gündem olan, emekli olduktan sonra, özel güvenlik alanında yaptığı projelerle bilinen aynı zamanda yazdığı şiir ve hikaye kitapları çok sayıda dilde yayınlanan Osman Öztürk'ün listede olması dikkat çekti. 

  1. İSTANBUL 2. Bölge OSMAN ÖZTÜRK EMNİYET MÜDÜRÜ (EMEKLİ)
  2. İSTANBUL 2. Bölge AHU KARAİBRAHİMOĞLU AVUKAT
  3. İSTANBUL 2. Bölge DEVRİM ALPARSLAN AVUKAT
  4. İSTANBUL 2. & 3. Bölge BARAN SEYHAN FİLM YAPIMCISI
  5. İSTANBUL 2. Bölge SELAHATTİN MERİÇ AVUKAT
  6. İSTANBUL 2. & 3. Bölge HASAN AKSU İNŞAAT MÜHENDİSİ - ELEKTRİK MÜHENDİSİ - MAKİNA MÜHENDİSİ
  7. İSTANBUL 2. & 3. Bölge SÜLEYMAN SABRİ POLAT AVUKAT
  8. İSTANBUL 2. Bölge SELAHATTİN KARA KAMU EMEKLİ
  9. İSTANBUL 2. Bölge CANAN SEZENLER İNŞAAT MÜHENDİSİ
  10. İSTANBUL 2. Bölge FERİHAN KARASU TEKEL GAZETE BAYİLERİ BAŞKANI
  11. İSTANBUL 2. Bölge FERHAT EPÖZDEMİR YÖNETİCİ-İŞ İNSANI
  12. İSTANBUL 2. Bölge YURDANUR YILDIRAN SINIF ÖĞRETMENİ
  13. İSTANBUL 2. Bölge ZÖHRE KIZILVEREN ESNAF
  14. İSTANBUL 2. Bölge CEMAL KAYA İŞ İNSANI
  15. İSTANBUL 2. Bölge ALİ ACAR AVUKAT
  16. İSTANBUL 2. Bölge ALİ HAYDAR FIRAT İLETİŞİM BİLİMCİ
  17. İSTANBUL 2. Bölge GİYASETTİN AYDINOĞLU ÖĞRETMEN
  18. İSTANBUL 2. Bölge RAHŞAN KARAN ÖZEL 3142
  19. İSTANBUL 2. Bölge ANSIN ÖZTÜRKMEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
  20. İSTANBUL 2. Bölge ZEKİ GÖKTAŞ SERBEST MESLEK
  21. İSTANBUL 2. Bölge ADEM KARA EMEKLİ
  22. İSTANBUL 2. Bölge LEBİBE UZMAN EĞİTİM KORDİNATÖRÜ
  23. İSTANBUL 2. Bölge EMİNE UÇAK ERDOĞAN GAZETECİ - YAZAR
  24. İSTANBUL 2. Bölge FUAT YILDIRIM DİN GÖREVLİSİ
  25. İSTANBUL 2. Bölge GÖKSEN EZELTÜRK FİNANS
  26. İSTANBUL 2. Bölge GÜLSEREN KIR YILDIRIM EV HANIMI
  27. İSTANBUL 2. Bölge EMRECAN DURMUŞ İŞ ADAMI
  28. İSTANBUL 2. Bölge GÖKSEL DEMİRTAŞ İNŞAAT MÜHENSİSİ
  29. İSTANBUL 2. Bölge AYHAN COŞKUN SERBEST
  30. İSTANBUL 2. Bölge CEM SEYMEN GAZETECİ
  31. İSTANBUL 2. Bölge BEDİA BÜYÜKGEBİZ AVUKAT
  32. İSTANBUL 2. Bölge ERKAN ARIKAN GEMİ MÜHENDİSİ
  33. İSTANBUL 2. Bölge SABRİ YİĞİT İŞ İNSANI
  34. İSTANBUL 2. Bölge EVREN İŞLER AVUKAT
  35. İSTANBUL 2. Bölge MURAT GÜNEŞ SATIN ALMA VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ
  36. İSTANBUL 2. Bölge DÜZGÜN ŞANLI NULL
  37. İSTANBUL 2. Bölge TOLGA GÜL PİLOT
  38. İSTANBUL 2. Bölge KIYMET KAYA KOÇAK NULL
  39. İSTANBUL 2. Bölge TAYFUN KAHRAMAN DR. ŞEHİR PLANCISI
  40. İSTANBUL 2. Bölge GÖNÜL BORAN ÖZÜPAK PAZARLAMA MÜDÜRÜ
  41. İSTANBUL 2. Bölge EROL BAYTAŞ LİMAN HUKUKU VE STRATEJİ
  42. İSTANBUL 2. Bölge TUĞBA BOZKURT ŞAHİN GAZETECİ - İŞ İNSANI (İTHALAT -İHRACAT)
  43. İSTANBUL 2. Bölge HIDIR TANRIVERDİ AVUKAT
  44. İSTANBUL 2. Bölge GÜVEN KARATAŞ İŞLETMECİ-İŞ İNSANI
  45. İSTANBUL 2. Bölge VİLDAN KARAMAN HARAZ AVUKAT
  46. İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜR KOÇAK İŞ İNSANI - GAZETECİ - İLETİŞİM
  47. İSTANBUL 2. Bölge DÜZGÜN SAYAN AKADEMİSYEN-HUKUK MÜŞAVİRİ-ARABULUCU
  48. İSTANBUL 2. Bölge SIRRI ÇAĞLAR GAZETECİ
  49. İSTANBUL 2. Bölge İSMAİL HAKKI ATAL AVUKAT
  50. İSTANBUL 2. Bölge NECİP DURUKAN İŞ İNSANI
  51. İSTANBUL 2. Bölge SİNAN ÖZEN EKONOMİST - SİYASET BİLİMCİ - PROFESYONEL TURİST REHBERİ
  52. İSTANBUL 2. Bölge CEVAHİR KIZILBAYIR EMEKLİ ÖĞRETMEN - AİLE DANIŞMANI - YAŞAR KOÇU
  53. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET SÜLEYMAN TÜRKER AVUKAT
  54. İSTANBUL 2. Bölge ONUR AYDIN YÖNETMEN - SENARİST - YAZAR - MÜZİSYEN
  55. İSTANBUL 2. Bölge YASEMİN ÖNEY CANKURTARAN YÖNETİCİ
  56. İSTANBUL 2. Bölge SÜREYYA TURAN AVUKAT
  57. İSTANBUL 2. Bölge ZEYNEP TATAR AVUKAT
  58. İSTANBUL 2. Bölge ÖZLEM UZUNER HASTANE MÜDÜRÜ (HEMŞİRE)
  59. İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL BÜLBÜL DİŞ HEKİMİ
  60. İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA SELÇUK ÇEVİK MADENCİ-İŞLETMECİ
  61. İSTANBUL 2. Bölge FİLİZ ORAL YÖNETİCİ
  62. İSTANBUL 2. Bölge SALİM ŞEN EMEKLİ ASKERİ HAKİM-AVUKAT
  63. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET CEDİD NULL
  64. İSTANBUL 2. Bölge ASLIHAN ÖYMEN GAZETECİ
  65. İSTANBUL 2. Bölge SERDAR UZUN İŞ İNSANI
  66. İSTANBUL 2. Bölge AYKUT TEKER ADALET BAK.BAŞKONTROLORÜ (EMEKLİ)
  67. İSTANBUL 2. Bölge PELİN ÜLKEROĞLU EKONOMİST-İŞ İNSANI
  68. İSTANBUL 2. Bölge FATMA GENÇ İŞ İNSANI
  69. İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜL KORUYAN İNSAN KAYNAKLAR GİRİŞİMCİ - İŞ İNSANI
  70. İSTANBUL 2. Bölge MELİK ZAFER YILDIZ SOSYOLOG
  71. İSTANBUL 2. Bölge SİNAN AKÇİÇEK İŞ İNSANI
  72. İSTANBUL 2. Bölge FERHAN VAROL GAYRŞMENKUL DANIŞMANI
  73. İSTANBUL 2. Bölge SEZİN ELÇİN CENGİZ DANIŞMAN - REKABET HUKUKÇU
  74. İSTANBUL 2. Bölge YİĞİT HÜSEYİN NUMAN BIÇAKLI FİNANS UZMANI
  75. İSTANBUL 2. Bölge MERSİN BALKAN İŞ İNSANI
  76. İSTANBUL 2. Bölge CİHAN ZENGİN LOJİSTİK
  77. İSTANBUL 2. Bölge AZMİ TOSUN NOTER BAŞ KATİBİ (VEKİL NOTER)
  78. İSTANBUL 2. Bölge AYÇA LÜTFİYE AKPEK AVUKAT
  79. İSTANBUL 2. Bölge ALİYE ÖZLÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ - YAZAR
  80. İSTANBUL 2. Bölge YUSUF ERGÜVEN AVUKAT
  81. İSTANBUL 2. Bölge GÜLBİN SERİN AVUKAT
  82. İSTANBUL 2. Bölge FATİH SULTAN GÖK GAYRİMENKUL DEĞERLENDİRME UZMANI
  83. İSTANBUL 2. Bölge İSLAM ÖZKAN GAZETECİ - YAZAR
  84. İSTANBUL 2. Bölge FATMA KÖSE HEMŞİRE
  85. İSTANBUL 2. Bölge SEYFULLAH BEYSÜLEN KAMU GÖREVLISI, BEŞIKTAŞ BLD. YRD.
  86. İSTANBUL 2. Bölge FATMA MERVE ERKAN PIYANO, BAĞLAMA EĞITMENI
  87. İSTANBUL 2. Bölge BETÜL İSTANBULLU EMEKLI MEMUR - YAZAR - EV KADINI
  88. İSTANBUL 2. Bölge SONGÜL ÖZDAĞ ÖĞRETIM GÖREVLISI
  89. İSTANBUL 2. Bölge BİRSEN DERDİYOK MALI MÜŞAVIR
  90. İSTANBUL 2. Bölge ŞEBNEM AKÇINAR AVUKAT
  91. İSTANBUL 2. Bölge SITKI KUTLU SERBEST MESLEK
  92. İSTANBUL 2. Bölge UMUT ERDOVAN HALKLA ILIŞKILER UZAMNI
  93. İSTANBUL 2. Bölge ALİCAN KAPLAN SİYASET BİLİMİ VE KURUMSAL İLETİŞİM UZMANI
  94. İSTANBUL 2. Bölge BİLAL TAMER ÇİÇEK EMEKLI HAKIM
  95. İSTANBUL 2. Bölge REFİK ERSİN EROĞLU DOKTOR
  96. İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL MANSUR KILINÇ MEDYA YÖNETİCİSİ
  97. İSTANBUL 2. Bölge NİL SONAT GÜRDAL AVUKAT - TÜCCAR
  98. İSTANBUL 2. Bölge ALİ ŞAHİN MUHASEBE DANIŞMANLI VE UZMAN MÜŞAVİRLİK
  99. İSTANBUL 2. Bölge ÖMER YAŞAR ERBAŞ TİCARET
  100. İSTANBUL 2. Bölge KEMAL DEVRİM YERLİ GENEL CERRAHI UZMAN DOKTORU
  101. İSTANBUL 2. Bölge BAHATTİN TURNALI DIŞ TİCARET UZMANI - YÖNETİCİ
  102. İSTANBUL 2. Bölge ARCAN YÜKSEL İŞ ADAMI
  103. İSTANBUL 2. Bölge ZEYNEL ÖZTÜRK AVUKAT - HUKUK DANIŞMANI
  104. İSTANBUL 2. Bölge ŞEMSİDE YENER EMLAK VE EMLAK YÖNETIM DANIŞMANI
  105. İSTANBUL 2. Bölge MUSA YAVUZ İŞLETMECİ
  106. İSTANBUL 2. Bölge ÇETİN SOYSAL IŞ INSANI
  107. İSTANBUL 2. Bölge AZİZ KURT AKADEMİSYEN
  108. İSTANBUL 2. Bölge HASAN ASLAN IŞLETME YÖNETICISI
  109. İSTANBUL 2. Bölge GÜLNUR TUTUMOĞLU AVUKAT
  110. İSTANBUL 2. Bölge KURTULUŞ SUNAL MALİ MÜŞAVİR GAZETECİ BAĞIMSIZ DENETÇİ
  111. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ALİ YÜKSEL İŞ İNSANI
  112. İSTANBUL 2. Bölge HÜSEYİN ASLAN SERBEST
  113. İSTANBUL 2. Bölge NİYAZİ KAHVECİ ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM ÜYESİ
  114. İSTANBUL 2. Bölge ABBAS YAŞAR TEFTİŞ KURULU BAŞKANI
  115. İSTANBUL 2. Bölge YILMAZ GÜLER IŞ INSANI
  116. İSTANBUL 2. Bölge BÜLENT ÜTEBAY İŞLETMECİ
  117. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET DURAKOĞLU AVUKAT
  118. İSTANBUL 2. Bölge ADEM FAZLIOĞLU TIP DOKTORU - ÜROLOG
  119. İSTANBUL 2. Bölge YUNUS EMRE ÖĞRETİM ÜYESİ
  120. İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU AVUKAT
  121. İSTANBUL 2. Bölge SAFİYE TAYLAN YÖNETICI
  122. İSTANBUL 2. Bölge İLKAY BİBER TÜCCAR
  123. İSTANBUL 2. Bölge GÜLAY YEDEKCİ AKDEMİSYEN MİMAR DOKTOR
  124. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET KABASAKAL ÖĞRETİM ÜYESİ
  125. İSTANBUL 2. Bölge AYKUT ERDOĞDU YÖNETİCİ - DENETÇİ
  126. İSTANBUL 2. Bölge ŞERİFE TELCİ KAMU PERSONELİ
  127. İSTANBUL 2. Bölge SEVGİ DÜZGÜN SERBEST
  128. İSTANBUL 2. Bölge MAHİR YÜKSEL TURIZM - INŞAAT - TEKSTIL
  129. İSTANBUL 2. Bölge AYŞEGÜL ÇELEBİ IŞ INSANI
  130. İSTANBUL 2. Bölge GÖKHAN ÇETİNKAYA SANAYICI
  131. İSTANBUL 2. Bölge AHMET GÜRBÜZ DİŞ HEKİMİ
  132. İSTANBUL 2. Bölge DİLEK DAŞTAN SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLİĞİ - AŞÇI
  133. İSTANBUL 2. Bölge İBRAHİM BULUT IŞ INSANI
  134. İSTANBUL 2. Bölge HATİCE YAĞMUR AYAN AVUKAT
  135. İSTANBUL 2. Bölge TÜRKAN AVCI EMEKLİ
  136. İSTANBUL 2. Bölge AZİZ KARADAŞ YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ UZMANI - BİLİŞİM YÜKSEK UZMANI
  137. İSTANBUL 2. Bölge BURCU MAZICIOĞLU AVUKAT
  138. İSTANBUL 2. Bölge HÜLYA GÜNTAŞ MATEMATIK ÖĞRETMENI
  139. İSTANBUL 2. Bölge ARET ŞİRİN TATLIDİL YÖNETICI
  140. İSTANBUL 2. Bölge SİBEL BAYRAKTAR EKONOMİST/ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
  141. İSTANBUL 2. Bölge IŞIK ÖĞÜTÇÜ KİMYA MÜHENDİSİ- MÜZE KURUCUSU- ARAŞTIRMACI- YAZAR
  142. İSTANBUL 2. Bölge ÖZLEM GÖÇER HARİTA MÜHENDİSİ
  143. İSTANBUL 2. Bölge HASAN SEZGİN YÖNETİCİ
  144. İSTANBUL 2. Bölge ALİ KAYA EĞİTİMCİ TARİHCİ YAZAR
  145. İSTANBUL 2. Bölge ŞABAN KARAASLAN TİCARET İŞ ADAMI
  146. İSTANBUL 2. Bölge ALİ ARMAN TIP DOKTORU - SİYASET BİLİMCİ
  147. İSTANBUL 2. Bölge ADEM ÇOBAN MALİ MÜŞAVİR BAĞIMSIZ DENETÇİ
  148. İSTANBUL 2. Bölge GÜLEN TÜRKER SOSYOLOG
  149. İSTANBUL 2. Bölge ÖZGÜR NEMUTLU AVUKAT İŞ İNSANI
  150. İSTANBUL 2. Bölge SONER ÖZİMER SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ
  151. İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA FİLİZ YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİR
  152. İSTANBUL 2. Bölge SALİH YÜCE EMEKLİ ÖĞRETMEN
  153. İSTANBUL 2. Bölge METİN AĞIRMAN MİMAR JEODEZİ VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİS
  154. İSTANBUL 2. Bölge CEMRE BAYGIN GAYRİMENKUL DANIŞMANI
  155. İSTANBUL 2. Bölge GÖZDE FİL AVUKAT
  156. İSTANBUL 2. Bölge ŞENGÜL YILMAZ İŞ KADINI
  157. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ŞAKİR GÜVENDİ YÖNETİCİ - ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ
  158. İSTANBUL 2. Bölge EZGİ PEKŞEN AVUKAT
  159. İSTANBUL 2. Bölge SEVAL ÖZDEMİR YEREL YÖNETİMLER
  160. İSTANBUL 2. Bölge ECE BATUMLU TALAS PAZARLAMA REKLAM DİREKTÖRÜ
  161. İSTANBUL 2. Bölge MUSTAFA ŞAHİN ÖĞRETİM ÜYESİ
  162. İSTANBUL 2. Bölge İSMAİL YÜKSEL İŞLETMECİ - EKONOMİST - İŞ İNSANI
  163. İSTANBUL 2. Bölge SEVİM YALINKILIÇ IŞLETME YÖNETIMI IŞLETMECI
  164. İSTANBUL 2. Bölge EYÜP MURAT KANBER KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMAN DOKTOR
  165. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET AKASLAN YÖNETİCİ
  166. İSTANBUL 2. Bölge HASAN ÖLMEZ EMEKLİ BİYOLOG
  167. İSTANBUL 2. Bölge NECLA KACAN İŞ KADINI
  168. İSTANBUL 2. Bölge YUSUF KENAN KOLAT KOLAT POLİTİKA VE STRATEJİ DANIŞMANLIĞI SİRKETİ SAHİBİ
  169. İSTANBUL 2. Bölge MUHAMMET MUSTAFA AYDINOL HEKİM- PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI
  170. İSTANBUL 2. Bölge AZİZ CEM ÖZDAL SANAYİCİ
  171. İSTANBUL 2. Bölge BİNNAZ DUMANOĞLU EMEKLİ
  172. İSTANBUL 2. Bölge HÜLYA AYGÜLTELİ HARİTA MÜHENDİSİ
  173. İSTANBUL 2. Bölge NİHAT EFE EMEKLİ KOMİSER
  174. İSTANBUL 2. Bölge AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ
  175. İSTANBUL 2. Bölge GÖKAN ZEYBEK MİMAR
  176. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET DİRİBAŞ MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ
  177. İSTANBUL 2. Bölge MUHAMMET ARİF GENÇ MAKİNA MÜHENDİSİ
  178. İSTANBUL 2. Bölge OĞUZ KEMAL YAKAR SİYASET BİLİMCİ - İLETİŞİMCİ
  179. İSTANBUL 2. Bölge YÜKSEL TÜREMEZ İŞ İNSANI - TURİZM
  180. İSTANBUL 2. Bölge FAZLI YURTER ÖZCAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI - İŞ İNSANI
  181. İSTANBUL 2. Bölge MEHMET ŞAR İŞ İNSANI
  182. İSTANBUL 2. Bölge MELİKE DEMİR IŞ INSANI
  183. İSTANBUL 2. Bölge LİNDA İNCİR ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ
  184. İSTANBUL 2. Bölge FİKRİYE DİLARA İŞCEN NULL
  185. İSTANBUL 2. Bölge LEYLA DOĞAN EKONOMİST
  186. İSTANBUL 2. Bölge ERDAL YÜZBAŞIOĞLU TIP DOKTORU AKADEMİSYEN HUKUK
  187. İSTANBUL 2. Bölge AHMET KİRAZ AVUKAT
  188. İSTANBUL 2. Bölge CENGİZ NALÇACI ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ