Gaziosmanpaşa'da Kadınlar Günü için koştular! Gaziosmanpaşa'da Kadınlar Günü için koştular!

"Spor Vadisi Projesi" kapsamında Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan 2 tenis kortu ile 1 futbol sahası, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

gop basket tenis sahası2

İlçe tarihinin en kapsamlı spor yatırımlarının hayata geçtiği Gaziosmanpaşa’da vatandaşlar, yeni spor alanlarına kavuşmaya devam ediyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından Kazım Karabekir Mahallesi Kemal Şeker Bulvarı’nda yürütülen Spor Vadisi Projesi kapsamında 2 tenis kortu, 150 kişilik tribünlü 1 futbol sahası, soyunma odaları ve idari birimlerin yapımı tamamlanarak, hizmete sunuldu. Açılış törenine AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile davetliler katıldı.

gop basket tenis sahası6

“BUGÜNE KADAR VERDİĞİMİZ SÖZLERİ NASIL TUTTUYSAK, YİNE TUTACAĞIZ”

Programın açılışında konuşan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Burası boş bir hafriyat alanıydı. Terk edilmiş bir yerdi. Bugün açacağımız tenis kortları, halı sahalar ile birlikte idare yönetim tesisini ve sonrasında da gençlerimize müjde olarak açacağımız buz pistini de buraya ilave ederek yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bisiklet yolları ve diğer hizmet alanlarıyla burasını Gençlik ve Spor Vadisi yapacağız. Biz bugüne kadar verdiğimiz sözleri nasıl tuttuysak, yine tutacağız. Yeşil alanları, yürüyüş yolları, spor tesisleri, yüzme havuzları ile birlikte önümüzdeki dönemde burası halkımızın hizmetine sunulacaktır” dedi.

gop basket tenis sahası8