Doğum haritaları, kişinin kendini ifade etme biçimidir. Kişiliğini, hayatını gezegenlerden sonra en fazla etkiliyen gök cismi KRALİYET YILDIZLARI dır.

Doğum haritaları, kişinin kendini ifade etme biçimidir. Bunun için Kişiliğini, hayatını gezegenlerden sonra en fazla etkiliyen gök cismi KRALİYET YILDIZLARI dır. Sabit yıldızlar arasındadır. Bu yıldızlar, haritalarımızdaki görülmeyen ama hissedilen çekim yasalarının temsilcileridir. Mahşerin dört atlısı olarak bilinen bu yıldızlar, Zodyak kuşağının belli derecelerinde yer alır. Doğum haritalarımızdaki KRALİYET YILDIZLARI doğru konumdaysa şanslı sayılırsınız. Bu yıldızlar size ünvan, zenginlik, başarı, Onur verirler. Ancak temsil ettiği şanslara ulaşmak için egodan arınıp bu şansı sadece yaşamınız için kullanmalısınız.
Gökyüzünün koruyucuları olan bu dört sabit yıldızın rehberliğinden yararlanmak için Doğum haritalarınızı analiz ettirmenizden geçer. 
Gökyüzü bilinmezlikler ile çevrilidir. Aslında gökyüzünde meydana gelen hareketleri ve değişimleri bilimsel bir bakış açısıyla inceleyerek siz de kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
ALDEBARAN KRALİYET YILDIZI
Aldebaran 9 derece 47' İkizler doğunun gözcüsüdür. Aldebaran Kraliyet Yıldızı Boğa'nın gözü olarakta geçer. Dört büyük melekten Mikail temsil eder.
Sözler, ve iletişimle insanları etkileyebilme kabiliyetine sahip olmakla ilgilidir.
Haritanızda doğru konumda bulunuyor ise şanslısınız demektir.
Kişiye zeka, popilerlik, zenginlikle yukarıya taşır.
Eğer Haritanızda olumsuz bir konumdaysa sizi acımasız hırslı ve kibirli yapar.
REGULUS KRALİYET YILDIZI
Regulus, 29 derece 50' ASLAN kuzeyin gözcüsüdür. Regulus Kraliyet Yıldızı Aslanın kalbi olarak geçer. Dört büyük melek arasından İSRAFİL ile temsil edilmektedir.
Doğum Haritanızda Regulus Sabit Yıldızı doğru açılar la yaşıyorsanız varlık sahibi olma, şans fırsat ve ün yakalama, başarı, cesaret ve güç toplum içinde saygınlık verir.
Aynı zamanda siyaset, kalp doktoru tıp alanında çalışma verir.
Kişiye kibirlidavranışlar düşüş getirir.
Regulus Kraliyet Yıldızı etkisinde olan birey egosuna yenik düşerek, intikam duygusu ile hareket ederse elde ettiği başarı ve itibarı hızlı bir biçimde kaybedebilir.
ANTARES KRALİYET YILDIZI
Antares 9 derece 46' Yay Batının gözcüsüdür. Antares Akrebin kalbi olarak geçer.
Dört büyük Melek arasından Azrail ile temsil edilmektedir.
Haritanızda Anteres Sabit Yıldızı olan kişikeşif duygusu güçlü, cesur, inatçı, otoriter, sınırları zorlayan savaşçı bir karekter yapısı olur. Kişiye gözükaralık şiddet veacelecilikle sınar
Verği cesareti yıkıcı işlerde kullanıyorsa kişiyi şiddetli bir son bekler.
Mars ve Jüpiter etkisinde olan Antares kişiye strateji ve liderlik gerektiren tüm pozisyonları subar. Askeriye, otorite için uygun fırsatları karşınıza çıkarır. Bununla birlikte Antaresin Haritanızda bulunması hayatınızda gerçekten büyük başarılara imza atacağınızın göstergesidir.
Antares kraliyet yıldızı Haritanızda yetkiliyse takıntılı bir ruh halinden kaçınmalısınız. Aşırıya kaçma eğiliminden kurtulmalı olanakları sağlıklı değerlendirmezseniz. Maddi. Manevi anlamda dengeyi tutturamazsınız.
FOMALHAUT KRALİYET YILDIZI
FOMALHAUT 3 derece 52' Balık güneyin gözcüsüdür. FOMALHAUT Kraliyet yıldızı Balığın ağzı olarak geçer dört büyüme Melek arasından Cebrail'i temsil eder.
Kişiye unutulmaz ir isim ve büyüleyici özellik verir. Yaratıcılık ile önemli eserler, büyük yapıtlar ortaya koymanızda olanak sağlar. İyileştirici yönüyle ön plandadır. Üstelik rüyalar aracılığla gelen mesajlara ve ruhsal dönüşüme açık bir karekter olmanızı sağlar. Doğum haritalarınıza FOMALHAUT sabit yıldızı olan kişi sadece kendi çıkarını amaçlayan, bencil veya ahlaki eksiklikler var ise gözden düşer.
Doğum haritalarınıza bulunan bu kraliyet yıldızları ancak sadece astro matematik kuralları ile tespit edilm