TÜRKİYE’DEN VERDİĞİ ÖRNEKLERLE GÜÇLÜ AİLE YAPISINI ANLATTI TÜRKİYE’DEN VERDİĞİ ÖRNEKLERLE GÜÇLÜ AİLE YAPISINI ANLATTI
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik'in mazbata törenine katıldı. Vekil Bülbül:"  Nazilli'de 1 yıl içerisinde gözle görülen bir değişim yaşanacak"dedi.
Vekil Bülbül, yeni Nazilli Belediye Başkanı olan Ertuğrul Tetik'i mazbata töreninde yalnız bırakmadı. Nazilli'nin uzun yıllar sonra CHP belediyeciliğini tercih ettiğinin altını çizdi.
Ekran Resmi 2024-04-06 11.24.10
Bülbül, Nazilli'nin makus talihini yendiğini ifade ederek şunları söyledi:" Bu zafer tüm Nazillili hemşehrilerimizin. Bu başarı halkımızın başarısı. Nazilli Belediye Başkanımız Ertuğrul Tetik'in Nazilli Adliyesi'ndeki mazbata törenine ve Atatürk Anıtına çelenk koyma törenine katıldık. Ardından, partililerimizle birlikte Nazilli Belediyesi'nde devir teslim törenine katılım sağladık. Oldukça sevinçli ve gururluyuz. Nazilli uzun yıllar sonra makus talihini yendi ve CHP belediyeciliğini seçti. Hiçbir vatandaşımızı mahçup etmeyeceğiz. Göreceksiniz başkanımız Tetik ile Nazilli'de tarihi bir değişim yaşanacak. Bu değişim daha birinci yılında kendini belli edecek. CHP Belediyeciliği fark yaratacak"dedi.
Editör: MURAT AYDIN