Başkan Usta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nünde Gazetecileri ağırladı Başkan Usta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nünde Gazetecileri ağırladı

Mesleğe yaklaşık 20 yıl önce aydınSes Medya'da stajyer olarak başlayan Sosyal Medya Uzmanı Songül Yiğit Başaran, aydınSesmedya yayınlarında köşe yazılarıyla sizlerle buluşacak. 

Eskişehir Üniversitesi Halkla İlişkiler, Tanıtım ve Reklam Bölümü mezunu olan Songül Yiğit Başaran, mesleğe başladığı günlerde farklı fikirleri ile habercilik ve tanıtım alanında önemli başarılar elde etti. aydınSes gazetesinde stajyer muhabir olarak başladığı meslek dalında, ilerleyen zaman içinde tanıtın ve reklam alanında da görev yaptı. Bazı televizyon kanallarında moderetörlük te yapan Başaran, dijital medyanın gelişmesiyle bu alanda önemli bir başarı elde etti. Başaran, son yıllarda yaptığı sosyal medya uzmanlığı alanında önemli kurum ve kuruluşlara ve kişilere hizmet vermektedir.

songül başyaran1

Tekrar aydınses ailesine katılan Sosyal Medya UZmanı Songül Yiğit  Başaran, yazılarıyla sizlerle birlikte olacak. Songül Yiğit Başaran'ın ilk yazısı Pazartesi günü www.aydinses.com , www.ulusalses.com , www.egitiminsozcusu.com, www.medicaldunya.com sitelerimizde yer alacak.

Editör: MURAT AYDIN