Nisan Ayının ilk haftası Jüpiter dizilimi ile Dolunay büyüten taraf olacak. 6 Nisan'da Terazi Burcunda gerçekleşecek Dolunay haritasına göre neler olacak.

Nisan Ayının ilk haftası Jüpiter dizilimi ile Dolunay büyüten taraf olacak.
6 Nisan 2023 Pazartesi sabahı 07.34'te 16 derece Terazi Burcunda gerçekleşecek Dolunay haritasına göre neler olacak.
Haritanın Boğa burcunda yükselişi ve Kuzey Ay düğümüne yakın olması maddi ve fiziksel güvenlik önem kazanıyor olacak. Boğa toprak grubu burcu olduğundan tarım, ziraat  ve gıda konusuna dikkat çekmekte bugünlerde herkesin konuştuğu ve zihinlere yerleşen "kıtlık" konusu da önem kazanıyor.
Yine Boğa toprak burcu ve depremle iliştirilen Uranüsün yükselene yakın olması 1.Ev ve 4.Eve iz düştüğü zamanlarda deprem riskinden söz edebiliriz.
Merkürde çok önemli ama Ay Jüpiter karşıtlığı ise orta ve büyük depremlerde yaşanabilir bir durum.
Bu sadece deprem değil diğer doğal afetlerinde olasılığından bahsedebiliriz çünkü yükselen toprak burcunda olduğundan 

  • Toprak kaymaları
  • Yanardağ patlaması 
  • Çığ, fırtınalar
  • Maden göçükleri gibi afetlerde muhtemeldir.dolonay

Dolunay Terazi Burcunda gerçekleşecek buda Adalet konularının çok ön planda olması yüksek olasılık 
Hak arayışları,
Adalet eşitlik arayışı ile protestoların ,eylemlerin gündeme gelmesi muhtemel çünkü Plutonun Kova burcuna geçişi ilede bu olayları daha çok tetikler,güçlendirir ve çoğaltır.
Dolunayı ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde 4.ve 10.Evini etkileyeceğini görüyoruz.Buna göre Hükumet ve Muhalefet arasındaki rekabetin hayli büyümesi muhtemel görünüyor Hukuki konularda fazlasıyla gündem e gelebilir.liderler arasındaki gerginlikler tansiyonun yükseleceğini gösteriyor.
Yine bu günlerde,ekonomi ve finans konularıda yoğunluğunu artıracak. Finansal konularda değişiklikler yeni yaptırımlar sözkonusu.

Dolunay bize kadersel kararlar almamımızı tetikleyecek seçim yapmak bizlerin olacak.
Dolunay Doğum haritamızın hangi evine iz düşümünde ise o ev konuları ile ilgili  kadersel seçimlerini ona göre yapıyor olacaktır.
Doğum haritamız bizler için çok önemlidir bizim Pusulamız diyebiliriz.

Danışanlarımın sayfamdaki sorusunu cevap 
Serap Özbay çapan
Soru: Burcu Akrep, Yükseleni Başakları neler bekliyor?

Cevap :kimsenin bilmediği ya da anlamadığı hayallerinizi somut bir yere oturtmanız en önemli çabanız olmalıdır. Buna göre maddi kazanımlarınızın artmasına yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.
İhtimallerin iyisini düşünmeye başlayın ki kontrolcülüğü hafifletmiş olursunuz. Değişiklikleri yaşayacağınız bir yıl bundan korkmayın kendinize güvenin