Terör örgütüne destek olayı siyaseti iyice gerdi. İktidarın destekçisi tüm TV kanallarında Millet İttifakı'ın törör ürgütü ilebirlikte haraket eddiği algısı yapılırken, Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TRT'de yaptığı açıklama Erdoğan'ı öfkelendirdi. Erdoğan, kılıçdaroğlundan kanıt isterken, Kılıçdaroğlu'da Erdoğan'a "Gel senin kanalın TRT'de birlikte çıkıp konuşalım." restini çekti. 

Güçlü Sanayi Güçlü Türkiye" İstanbul Buluşması programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef aldı. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun TRT'de yaptığı propaganda konuşmasıyla ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu TRT'deki açıklamasında bizim terör örgütleriyle görüşmeler yaptığımızı söylüyor. Sayın Kılıçdaroğlu bunu ispatlayamazsan namertsin. Biz terör örgütleriyle görüşmede değil onları inlerinde vurmakla görevli olduk" dedi.

KILIÇDAROĞLU SOSYAL MEDYADAN YANIT VERDİ
Kılıçdaroğlu ise Erdoğan'a sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Erdoğan'ı bir kez daha TRT'de canlı yayına davet eden Kılıçdaroğlu, çok sert ifadeler kullandı.

Ahmat Davutoğlu Sultangazi'de iktidarı yerden yere vurdu Ahmat Davutoğlu Sultangazi'de iktidarı yerden yere vurdu

twit kılıç erdoğan trerör

"KARŞIMI ÇIK"
Kılıçdaroğlu paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Sadece görüştüğünü söylemiyorum Erdoğan, sen teröristlerin hamisisin! Madem kanıt istiyorsun, meydan okuyorum sana. Kendi televizyonun TRT'de, bu akşam, yarın ya da Cumartesi günü çık karşıma. Senin teröristlerle işbirliği yapan bir namert olduğunu herkese ispat edeceğim!"