İstanbul Night Flight  kanserinde Gökhan Türkmen rüzgarı esti İstanbul Night Flight kanserinde Gökhan Türkmen rüzgarı esti
Best Model yarışmasındaki başarısının ardından 'Yılın En İyi Modeli' ödülünü kazanan Pınar Güve, hem podyumlarda fırtına gibi esiyor hem de oyunculuk kariyeri için adım adım ilerliyor.
Ekran Resmi 2024-03-15 06.35.48
Modellik ve Oyunculukta Fırtına Gibi
Uzun bir süre Ayla Algan'dan dersler alan ve eğitimine Sadri Alışık Tiyatrosu'nda devam eden Pınar Güve, Cemil İpekçi defilesinde boy göstererek modellik kariyerine devam ederken, aynı zamanda dizi yapımcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Yaz dönemi için birçok dizi teklifi alan Güve, kariyeri adına en doğru seçimi yapmak için titizlikle çalışıyor.
Çevre Mühendisliği Mezunu ve Başarılı Model
Pınar Güve, çevre mühendisliği mezunu olmasına rağmen modellik kariyerinde büyük başarılar elde etti. Ancak oyunculuk, onun en büyük tutkusu. Motivasyonu ise her alanda başarılı olmak için gösterdiği çalışma azmi ve özverisi.Ekran Resmi 2024-03-15 06.35.59
Yurt İçi ve Yurt Dışında Adını Duyuruyor
Pınar Güve, hem yurt içinde hem de yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalarla podyumları adeta toz duman ediyor. Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Güve, çok yönlü kariyeriyle dikkat çekiyor.