Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

banner314

banner325

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi
Sektör Sağlık
İl / İlçe İstanbul / Gaziosmanpaşa
Web Sitesi http://www.gophastanesi.com.tr
Telefon 444 1 300


Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında bölgenin ilk yataklı sağlık kuruluşu olarak 24 saat uzman hekimlerle hizmet vermeye başladı. Güvenilirliğinden ödün vermeden yeni uygulamalara öncülük etmiş, hizmet anlayışıyla her zaman takdir edilmiştir.

Üstlendiği kaliteli hizmet anlayışı ile, yeni ek binasıyla oluşan yeni hastanesinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Depreme dayanıklı akıllı bina teknolojisi, 10 ameliyathane, 196 yatak kapasitesi, dünyanın en ileri tıp teknolojileri ile bu güne kadar 1 Milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti sunmanın, 50.000’den fazla ameliyat yapmanın gururunu ve mutluluğunu taşımaktadır.Hastanemizde bugüne kadar 15.000 den fazla bebek dünyaya gelmiştir.


Hastanemizde Acil Servisi , Organ Nakli Merkezi, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Radyoloji, Yoğun Bakım(Yetişkin, yenidoğan, koroner ve kardiyovasküler yoğun bakım), Ortopedi , El ve Mikrocerrahi, Diş, Tüm acil Ameliyatlarda 24 saat staff uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.Adres: Çukurçeşme Caddesi No 51

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Aydınses Medya Aydınses Medya

Medya / İstanbul

Firma Kategorileri
sanalbasin.com üyesidir