Törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet BAKIRCI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nuri ŞAHİN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmet MİLAN, Okul Müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.
Program, Hızır Camii Müezzin Kayyımı Davut AVCI'nın Kur'an-ı Kerim Tilavetinin ardından Gaziosmanpaşa İlçe Müftüsü İsa GÜRLER'in günün anlam ve önemini belirten açılış konuşması ile başladı.
Daha sonra "En Sevgiliye Mektup" yazma yarışmasında dereceye giren öğrenciler yazmış oldukları mektuplarını okudular.
Coşkulu geçen ve duygulu anların yaşandığı programın sonunda "En Sevgiliye Mektup" yazma yarışması ve "Peygamberimiz Hz. Muhammet konulu Kitap Okuma ve Bilgi Yarışması"ında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
2013 YILI KUTLU DOĞUM HAFTASI PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED KONULU KİTAP OKUMA VE ÇOKTAN SEÇMELİ TEST USULÜ YAZILI BİLGİ YARIŞMASI DERECEYE GİREN ÖĞRENCİ LİSTESİ | ||
S.NO | OKULUN ADI | ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI |
1 | Gazipaşa Ortaokulu | Kerem AKDEMİR |
Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Ortaokulu | Meryem ERGİN | |
3 | Gazipaşa Ortaokulu | Betül KURUMEHMET |
4 | Özel Gaziosmanpaşa Fetih Ortaokulu | Eminenur ŞENKAYA |
5 | Adnan Menderes Ortaokulu | Serhat ALVEROĞLU |
6 | Ertuğrulgazi Ortaokulu | Muhammet Zahit KARANFİL |
7 | Ş.Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu | Furkan PAŞAHAN |
8 | Alparslan Ortaokulu | Eyüp Ensar MERSİN |
9 | Emine Sabit Büyükbayrak Ortaokulu | Kader YILDIZ |
10 | Mustafa Yeşil Ortaokulu | Beyza Nur ALTUN |
11 | Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Ortaokulu | Beyza GÜRER |
12 | Ülkü Ortaokulu | Emre AKAR |
13 | Ş.Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu | Yunus Emre GÜR |
14 | Gazi Ahmet Muhtarpaşa Ortaokulu | Nisa Nur DEMİRCİ |
15 | Ş.Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu | Erkan IŞIK |
16 | Prof. Dr. Gazi Yaşargil Ortaokulu | Ecem SEZER |
17 | Özel Gaziosmanpaşa Şefkat Ortaokulu | Tuğçe Mine DÜZOĞLU |
EN SEVGİLİYE MEKTUP YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLERİN LİSTESİ
1- Nurdan DİLMEN - Evliya Çelebi İmam-Hatip Ortaokulu
2- Yusuf TALU - Preveze Ortaokulu
3- Ayşe YILDIZ - Gazikent İlköğretim Okulu
4- Enes Furkan KÜÇÜK - Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu
5- Ceren ÖNEY - Toki Avrupa Konutları İlköğretim Okulu
6- Firdevs Nur ALGÜL - Şefkat Koleji
7- Hanne ÇELİK - Şefkat Koloji
8- Fatma Nur OKUNAK - Dobruca İlköğretim Okulu
9- İlknur AVCI - Dobruca İlköğretim Okulu
10- Pelin KAPLANSEREN - Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okulu