Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. Yıl dönümü nedeniyle Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol'u makamında ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu, Başkan Erol'a çalışmalarında kendilerine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

 Başkan Erol da bu anlamlı günde Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü'nün kendilerini ziyaret etmesinden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek polis haftasıyla ilgili şunları söyledi:

'Öncelikli olarak, ülkemizde huzuru, güvenliği sağlamak ve toplumun emniyet içinde varlığını sürdürebilmesi adına fedakarca, gecelerini gündüzlerine katarak vatandaşlarımızla içi içe çalışan tüm emniyet teşkilatına şükran borçlu olduğumuzu belirtmek isterim.

Güvenlik ve asayiş hizmetlerinin yanında ilçemizdeki vatandaşlarımızın gelişimi ve sosyal değişimini sağlamak amacıyla da çalışan ve her zor anımızda yanımızda olan ilçe emniyet teşkilatımızın görev yaparken her türlü donanıma sahip olması için elimizden gelen desteği yapmaya kararlıyız.

Emniyet teşkilatımızla birlikte uyum içinde çalışmalarımıza devam ederken polislerimizin en iyi şartlar altında görev yapmaları için desteklerimizi de sürdüreceğiz.

Bu vesileyle, polis teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü’nü ve tüm emniyet personelinin Polis Haftası’nı kutlarım.'

Ziyaret sonunda Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Fahrettin Boylu ve beraberindekiler Başkan Erol'la birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirdiler.