Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, 27 Mayıs Pazar günü Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü önderliğinde 'Sağlıklı Kalpler' yürüyüşü, gerçekleştirdi.

Gaziosmanpaşa Hastanesinin 'Kulüp Kalbim' üyeleri için düzenlediği etkinliğe ilgi büyüktü.

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulüp Kalbim Üyelerini, Adapark'taki bir restaurantta düzenlenen kahvaltıda buluşturdu.
Gaziosmanpaşa hastanesinde kalp ameliyatı olan hastalardan oluşan 'Kulüp kalbim' üyeleri Ada Park'ta toplandıktan sonra doktorlar eşliğinde yürüyüş parkuruna çıktı. Yarım saatlik bir yürüyüş gerçekleştiren üyeler, daha sonra restauranta dönerek kahvaltı yaptılar.

TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Kulüp Kalbim Üyelerini, Adapark'taki bir restaurantta düzenlenen kahvaltıda buluşturdu.

Gaziosmanpaşa Hastanesinin düzenlediği "sağlıklı kalpler yürüyüşü" etkinliğine Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ali Eren Beşerler ve Adanalı dizisindeki Fiko karakteriyle tanıdığımız Umut Oğuz'da destek verdi.Ali Eren Beşerler ve Umut Oğuz'lu kahvaltıda Kulüp Kalbim Üyeleri gönüllerince eğlendi.

Gaziosmanpaşa Hastanesi Başhekimi Sedat Azak yemek sırasında yaptığı konuşmada, insan sağlığının kendileri için son derece önemli olduğunu ifade ederek " Biz hastane olarak hastalarımızın tedavi sonrası gelişiminide takip etmek istiyoruz. Kulüp Kalbim kalp hastalarımız için düzenlenmiş bir organizasyondur. Yaptığımız bu tür etkinlikler hastalarımıza moral ve motivasyon açısından son derece önemlidir. Biz her zaman hastalarımızın yanındayız. Bizim hastanemizde, tedavi oludktan sonra hastalarla ilişkiler son bulmaz. Hastalarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek için bu tür organizasyonları yapıyoruz" dedi.
Doktorlar da yaptıkları konuşmalarla hastalara moral verdi.

Oldukça neşeli bir atmosferde geçen yürüyüşün sonunda Kulüp Kalbim Üyeleri, Gaziosmanpaşa Hastanesi'nin düzenlediği  bu etkinlikten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

aSes Özel- Fotoğraflar: Abdullah Tezer