banner276

Saadet Gaziosmanpaşa, Yerel Medya ile buluştu

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı, yerel medya mensuplarıyla kahvaltılı bir program düzenledi.

Saadet Partisi Tanıtım Başkanlığı’nca organize edilen kahvaltılı toplantıya yerel medya mensupları büyük ilgi gösterdi. Tanıtım Başkanı ve İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Erdal, yerel medya mensuplarını mekanlarında ziyaret etmek istediklerini fakat Parti İlçe Başkanlığı’nın yoğun temposu sebebi ile buna fırsat kalmadığını, bu vesile ile medya mensuplarını bir araya getirdiklerini söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Bilal Ay’da medya mensupların teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Saadet Partisi’nin yeniden hızlı bir yükselişe geçtiğini ifade eden Bilal Ay, her gün sayısız mesaj ve mail aldıklarını, insanların umut olarak yeniden Milli Görüş’ü gördüklerini söyledi.

“İman varsa İmkan vardır”

Mavi Kapak Kampanyası, Van Üşümesin 5 Bin Battaniye Kampanyası, Afrikalı Çocuklara Oyuncak Kampanyası, Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hatıra Ormanı, Kadın Kolları’nın organize ettiği ‘Kültür Turları’, Geleceğin Tiyatrocuları Gaziosmanpaşa’da yetişiyor” gibi çok sayıda çalışma yaptıklarını söyleyen Bilal Ay, tüm bu çalışmaların kısıtlı imkanlarla yapıldığını, ‘imanın olduğu yerde Cenab-ı Hakk’ın imkanı da yarattığını ifade etti.

Erhan Erol böyle bir şey yapmaz !”

Gaziosmanpaşa Belediyesi’ndeki yolsuzluk ve tutuklamalarla ilgili gazetecilerin sorduğu soruyu cevaplandıran İlçe Başkanı Bilal Ay, “Saadet Partisi olarak hukukçularımız olayı yakından takip ediyorlar biz sadece bu hadisede değil benzeri hadiselerde neyin nasıl yapıldığına bakarız, kimin yaptığına bakmayız.’ her zaman haklının yanında yanlışın karşısında oluruz’ dedi. Erhan Erol ile ilgili sorulan soruya ise biz, Erhan Erol’un böyle çirkin bir işin içinde olabileceğine ihtimal vermiyoruz. Burada en fazla yönetim eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılar vardır. Hukuka intikal etmiş fakat sonuçlanmayan meselelerde fevri yorumlara çok fazla itibar göstermemek lazım” şeklinde konuştu.Kentsel dönüşümle ilgili bir kısım söylentilerin olduğunu da belirten Bilal Ay, ‘netleşmemiş proje ve meselelerle ilgili yorum yapıp sırf muhalefet olsun diye eleştiri yapmak istemeyiz. Bununla ilgili arkadaşlarımız görevlendirdik Gaziosmanpaşa’nın bütün sokaklarını geziyor ve rapor hazırlıyorlar.’dedi.

Türkiye de gereksiz bir korku siyaseti izlendiğini söyleyen Bilal Ay, insanları CHP ile korkutup Ak Parti’ye mecbur ettiklerini, vatandaşın demokratik bir düzende “demokrat fikir özgürlüğü” ile oy kullanamadığını, (Ölümü gösterip sıtmaya rıza etmek stratejisi uygulanarak) kötünün iyisini seçmeye zorlandıklarını ifade etti.

“Bana ne diyemeyiz”

Dünyada yaşanılan hadiselere ‘bana ne’ diyerek bigane kalamayacaklarının altını çizen Ay, ümmet şuuru ile insanlığı ilgilendiren her hususta hassasiyet gösterdiklerini belirtti.

Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 1. yılında yokluğunun daha bir ihtiyaçla hissedildiğini söyleyen Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Bilal Ay, Hoca’nın talebeleri ve yolunda giden Milli Görüşlüler olarak insanlığın ufkunu açan fikirlerini yaşatacaklarını ifade etti.

Yerel medya mensupları da Saadet Partisinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini, iktidar partisinde dahi görülmeyen hareketliliği izlemekte zaman zaman yetersiz kaldıklarını dile getirdiler.
Samimi bir ortamda başlayan kahvaltı programı medya mensuplarının sorularının ve ilçe başkanı Bilal Ay’ın cevaplandırmasıyla son buldu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner246

banner278

banner55

banner245