banner314

banner325

Ufuk Duğramacı'ya Gaziosmanpaşaspor'u sorduk

Gaziosmanpaşaspor’da başarısızlığın nedeni tamamen teknik hatalardır. Gaziosmamanpaşa spor’da kötü gidişin nedenini Tecrübeli spor yorumcusu Ufuk DUĞRAMACI’ya sorduk. Spor servisimize önemli açıklamalarda bulunan Duğramacı, şuan...

30 Kasım 2012, 11:41 Halil Aydın
Ufuk Duğramacı'ya Gaziosmanpaşaspor'u sorduk
Gaziosmanpaşaspor’da başarısızlığın nedeni tamamen teknik hatalardır.

Gaziosmamanpaşa spor’da kötü gidişin nedenini Tecrübeli spor yorumcusu Ufuk DUĞRAMACI’ya sorduk. Spor servisimize önemli açıklamalarda bulunan Duğramacı, şuan ki durumun asıl sebebini, yanlış transfer politikası teknik hatalar ve Hasan SAKA ile yola devam edilmemesine bağlıyor.

Ufuk DUĞRAMACI sözlerine şöyle devam etti.

Kötü bir sezon geçiren Gaziosmanpaşa spor var. Burada ben yönetim suçludur veya o, bu demiyorum. Fakat çok yanlış işler oluyor. Takım kesinlikle hak ettiği yerde değildir. Bu da Gaziosmanpaşalı spor severleri derinden üzüyor.Yönetim acil olarak kongre kararı alsa bile yinede çözüm değil çünkü Gaziosmanpaşaspor’a sahip çıkılmıyor. Bu gün en eski Gaziosmanpaşalı bile kulübü eleştiriyor. Sebebi ise yanlış transfer ve başarısızlık, eleştirenler kongre günü geldiğinde aday olarak çıksalar evet diyeceğim fakat aday da değiller sürekli muhalefet yapıyorlar.çünkü tutarsız denge bu şekilde çalışıyor.

Diğer konu ise yanlış transfer politikasıdır. Ligler başladı sürekli hoca değişti zannetmiyorum ki bu transferler bir komite oluşturularak yapıldı. Takımın yükü, Yönetimde parmakla sayılacak kadar kişinin sırtında şuan Gaziosmanpaşa spor’a parası olan değil futbol kabiliyeti ve becerisi yüksek olan kişi faydalı olacaktır.Takımda para sıkıntısı olduğunu da düşünmüyorum. Hata tamamen teknik sorundur.

Gaziosmanpaşaspor’un öz evladı olan Hasan SAKA ile gittiği yere kadar devam edilmeliydi. İstikrar başarı getirmektedir. Aykut Kocaman içinde bu iş gitmez denilmişti fakat şuan Fenerbahçe’yi başarıdan başarıya koşturuyor. Demek ki kişilere güvenmek ve sabretmek gerekiyor.

Beni yanlış anlamasın kendisi çok saygı duyduğum birisidir fakat Erdoğan hoca son çare olarak göreve getirilmiştir. Ama çok faydalı olacağını düşünmüyorum.Çünkü şuan ki durumdan kurtulmak için kendini ispatlamış yani halk arasında dediğim dedik eli maşalı bir teknik adam gerekmektedir. Futbolcu her zaman kendini kanıtlamış başarılı teknik adam ile çalışmak ister.Çünkü geleceği onun elindedir.

Gaziosmanpaşaspor’u hak ettiği yerde görmek ümidiyle saygı ve selamlar..Ufuk DUĞRAMACI
Yorumlar (0)
sanalbasin.com üyesidir