banner314

banner325

Paykasa Kart Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Günümüzün çoğu zamanını internet platformlarında geçirmekteyiz.

TEKNOLOJİ 15.04.2016, 01:21
161
Paykasa Kart Nedir? Nasıl Satın Alınır?
 Günümüzün çoğu zamanını internet platformlarında geçirmekteyiz. İnternet üzerinden aktif olarak online alışverişler yapmayı tercih eden kullanıcılar olarak da en büyük sorunumuz kullandığımız sitenin ve alışverişlerimizin ne kadar güvenli ve içimiz rahat bir şekilde yapabildiğimiz noktasında oluyor. Bu noktada alışverişlerimizi tamamen güvenli hale getiren Paykasa kart devreye girmiş durumdadır. Paykasa kart, online alışverişlerimizi yaptığımız sitelerde hiçbir şekilde kendi bilgilerimizin paylaşımı yapılmayarak her biri birbirinden farklı ve tek oluşturulmuş olan 16 haneli ve ön ödemeli sahip olabildiğimiz bir sanal karttır.

Paykasa Nasıl Alınır?

Haliyle güvenli alışverişlerimizi yapabilmemiz için Paykasa kartımızı da resmi bir satış noktasından temin edebilmemiz gerekmektedir. Resmi satış noktaları üzerinden Paykasa satın alma işlemlerimizi güven sorunu söz konusu olmadan, en uygun fiyatlar ve kart seçeneklerine göre sahip olabilmekteyiz.

Paykasa Kart Satın Al

Paykasa.NET sitesinde güvenli alışveriş imkanı sağlanması yanında yaptığımız Paykasa kart alışverişlerimiz sonucunda sunulan avantajlarının keyfini de yaşayabilmekteyiz. Paykasa kart, avantajları ve daha detaylı bilgi edinebilmek için de Canlı Destek hattından bilgi edinebilir ve yönlendirme talep edebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Bugün seçim olsa oyunu hangi partiye verirsin?
Günün Karikatürü Tümü
Günlük GazetelerTümü
sanalbasin.com üyesidir