Türkiye yüzmede 63 madalya ile 1'inci oldu

4x50 m Karma Serbest Bayrak Yarışında Türkiye, 01:42:69 derecesiyle altın madalyanın sahibi oldu İSTANBUL,() Yunanistan'ın Dedeağaç kentinde 14-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Faros- Elana Saırı 2018 Yıldız ve Genç Milli Takım...

Türkiye yüzmede 63 madalya ile 1'inci oldu

4x50 m Karma Serbest Bayrak Yarışında Türkiye, 01:42:69 derecesiyle altın madalyanın sahibi oldu

İSTANBUL,()

Yunanistan'ın Dedeağaç kentinde 14-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Faros- Elana Saırı 2018 Yıldız ve Genç Milli Takım yüzme müsabakaları sona erdi. Türkiye Milli Takımı, toplamda 22 altın, 23 gümüş ve 18 bronz madal ile şampiyonayı 1'inci olarak tamamladı. 

Müsabakalarda madalya kazanan sporcular ve dereceleri şöyle:
4x50 m Karma Karışık Bayrak Yarışında Milli Takımımız 01:53:19 1.Altın Madalya
50 m kelebek Derin Zaimoğlu 00:28:69 derecesiyle 1. Altın Madalya
50 m kelebek Olcaytu Hatipoğlu 00:28:87 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
200 m sırtüstü Mehmet Kaan Özçelik 02:09:56 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
1500 m serbest Duru Tanrıverdi 17:33:61 derecesiyle 1. Altın Madalya
1500 m serbest Doga Nur Özgür 17:55:38 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
1500 m serbest İlayda Keloğlu 18:15:60 derecesiyle 3. Bronz madalya
1500 m serbest Hidayet Ege Ünal 16:22:99 derecesiyle 1. Altın Madalya
1500 m serbest  Bora Kutlu 16:28:37 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
1500 m serbest Süha Özaşır 16:32:79 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
200 m kurbağalama Sena Yazıcı 02:40:70 derecesiyle 1. Altın Madalya 
50 m serbest Özden Sırmacı 00:24:02 derecesiyle 1. Altın Madalya
400 m serbest Sıla Özkazanç 04:29:04 derecesiyle 1. Altın Madalya
400 m serbest Doga Nur Özgür 04:29:04 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
400 m serbest Zehra Duru Bilgin 04:35:61 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
200 m karışık Taylan özgür Ercan 02:13:32 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
200 m kelebek Zeynep Unan 02:20:13 derecesiyle 1. Altın Madalya
200 m kelebek Duru Tanrıverdi 02:30:03 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
50 m sırtüstü Gökhan Günlemeç 00:27:08 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
100 m sırtüstü Elif Yazıcılar 01:04:75 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
100 m sırtüstü Lara Göktaş 1:05:87 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
400 m karışık Mina Ada Solaker 05:05:32 derecesiyle 1. Altın Madalya
400 m karışık Sena Yazıcı 05:07:35 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
100 m kurbağalama Bora Çalış 01:07:21 derecesiyle 1. Altın Madalya 
100 m kurbağalama Mert Ziya 01:08:12 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
100 m kurbağalama Yiğit Ulaş Güngör 01:08:87 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
50 m kurbağalama Elif Esin Akbaba 00:33:59 derecesiyle 1. Altın Madalya 
200 m serbest Duru Çelik 01:55:03 derecesiyle 1. Altın Madalya
200 m serbest Bora Kutlu 01:57:31 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
100 m serbest Derin Zaimoğlu 00:59:37 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
100 m serbest Elif İnci Erdin 01:00:06 derecesiyle 3. Bronz Madalya
200 m Karışık Mina Ada Solaker 02:24.32 derecesiyle 1. Altın Madalya
200 m Karışık Sena Yazıcı 02:25:24 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
50 m Kelebek'de Alper Kepir 25:90 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
200 m Sırtüstü'de Elif Yazıcılar 02:19.35 derecesiyle 1. Altın Madalya
200 m Meltem Dönmez 02:25:98 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
800 m Serbest Duru Çelik 08:34.35 derecesiyle 1. Altın Madalya
800 m Serbest Hidayet Ege Ünal 08:38:27 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
800 m Serbest Süha Özaşır 08:50.09 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
800 m Serbest Sıla Özkazanç 09:06.70 derecesiyle 1. Altın Madalya 
800 m Serbest Duru Tanrıverdi 09:09:28 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
800 m Serbest Doğa Nur Sungur 09:17.04 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
200 m Kurbağalama Bora Çalış 02:24.63 derecesiyle 1. Altın Madalya
200 m Kurbağalama Mert Ziya 02:32.10 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
400 m Serbest Duru Çelik 04:04.04 derecesiyle 1. Altın Madalya
400 m Serbest Bora Kutlu 04:07:14 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
400 m Serbest Amir Berberoğlu 04:11.68 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
50 m Serbest'de Leyla Özdoyuran 00:26:99 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
200 m Kelebek Ali Yağız İnce 02:09:53 derecesiyle 3. Bronz Madalya 
50 m Sırtüstü Leyla Özdoyuran 00:29:88 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
100 m Sırtüstü 01:00:00 derecesiyle Gökhan Günlemeç 3. Bronz Madalya 
100 m Kelebek Zehra Duru Bilgin 01:01.71 derecesiyle 1. Altın Madalya
100 m Kelebek Derin Zaimoğlu 01:03:32 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
100 m Kelebek Zeynep Unan 01:04.15 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
400 m Karışık Taylan Özgür Ercan 04:49.04 derecesiyle 1. Altın Madalya 
400 m Karışık Mert Ziya 04:49:37 derecesiyle 2. olarak Gümüş Madalya
400 m Orhun Emre Gökoluk 04:56.11 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
100 m Kurbağalama Esin Akbaba 01:15:55 derecesiyle 1.Altın Madalya 
100 m Kurbağalama Sena Yazıcı 01:16.10 derecesi ile 2. Gümüş Madalya 
50 m kurbağalama Berkay Bal 00:30:32 derecesiyle 2. Gümüş Madalya 
200 m serbest Elif İnci Erdin 02:10:04 derecesiyle 2. Gümüş Madalya
200 m serbest Doğa Nur Özgür 02:11.82 derecesi ile 3. Bronz Madalya 
100 m serbest Özden Sırmacı 00:52:54 derecesiyle 2. Gümüş Madalya

FOTOĞRAFLI

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner314

banner325

banner328