19 EKİM CUMARTESİ 2013
*******************************************************
16.00 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR - ESKİŞEHİRSPOR Maç: Şahismail GEZİCİ
7 Resim: Şahismail GEZİCİ
PTT 1'İNCİ LİGİ
---------------
14.00 SAMSUNSPOR - BALIKESİRSPOR 7 Resim
19.00 BUCASPOR - 1461 TRABZON 7 Resim
2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------
15.00 ALTINORDU - İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR 4 Resim
BEKO BASKETBOL LİGİ
---------------------
15.00 UŞAK SPORTİF - AYKON TED ANKARA KOLEJLİLER 4 Resim
16.00 TORKU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ - ALİAĞA PETKİM 6 Resim
16.00 TRABZON MEDİCAL PARK - OLİN EDİRNE 5 Resim
18.00 BANVİTSPOR - TOFAŞ 4 Resim
18.00 PINAR KARŞIYAKA - MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 6 Resim
20 EKİM PAZAR 2013
***********************************************************
16.00 TRABZONSPOR - SİVASSPOR Maç: Yunus Emre SEL
9 Resim: Osman ŞİŞKO
16.00 GAZİANTEPSPOR - TORKU KONYASPOR Maç: Eyyüp BURUN
7 Resim: Hasan KIRMIZITAŞ
19.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - FENERBAHÇE Maç: Demet ÖZTÜRK
8 Resim: Oktay ENSARİ
19.00 MEDİCAL PARK ANTALYASPOR - AKHİSAR BELEDİYE Maç: Ahmet GEVEN
9 Resim: Süleyman EKİN
PTT 1'İNCİ LİG
--------------
14.00 ORDUSPOR - FETHİYESPOR 6 Resim
16.00 MANİSASPOR - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 6 Resim
19.00 KARŞIYAKA - TAVŞANLI LİNYİTSPOR 6 Resim
19.00 ŞANLIURFASPOR - BOLUSPOR 6 Resim
19.00 ADANASPOR -ADANA DEMİRSPOR 6 Resim
2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
-----------
15.00 GİRESUNSPOR - KIRKLARELİSPOR 3 Resim
15.00 YENİ MALATYASPOR - TURGUTLUSPOR 4 Resim
15.00 KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR - İNEGÖLSPOR 4 Resim
15.00 DARDANELSPOR - TARSUS İDMANYURDU 3 Resim
15.00 GÜMÜŞHANESPOR - TOKATSPOR 3 Resim
2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------
15.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR - DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 2 Resim
15.00 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ -BANDIRMASPOR 4 Resim
15.00 OFSPOR - ALANYASPOR 3 Resim
15.00 PAZARSPOR - ALTAY 3 Resim
3'ÜNCÜ LİG
1'İNCİ GRUP
-----------
15.00 YEŞİL BURSA - TEKİROVA BELEDİYESPOR 3 Resim
15.00 KIZILCABÖLÜKSPOR - SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR 2 Resim
3'ÜNCÜ LİG
2'NCİ GRUP
-----------
15.00 BURSA NİLÜFERSPOR - BATMAN PETROLSPOR 2 Resim
15.00 DÜZYURTSPOR - ORHANGAZİSPOR 3 Resim
15.00 ELİBOL SANDIKLISPOR - SAKARYASPOR 2 Resim
15.00 MANAVGAT EVRENSEKİSPOR-ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESSPOR 2 Resim
3'ÜNCÜ LİG
3'ÜNCÜ GRUP
------------
15.00 MENEMEN BELEDİYESPOR - AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR 2 Resim
15.00 YENİ DİYARBAKIR - DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 3 Resim
15.00 GÖLCÜKSPOR - YİMPAŞ YOZGATSPOR 3 Resim
21 EKİM 2013 PAZARTESİ
**********************************************************
20.00 BURSASPOR - KAYSERİSPOR Maç: Cemal EKENTOK
10 Resim: Emre KOŞAK
PTT 1'İNCİ LİG
--------------
20.,00 MERSİN İDMANYURDU - DENİZLİSPOR 7 Resim
--------------------------------------------------------------------------
AHMET ÖZÇELİK