Emine Erdoğan göz yaşlarını tutamadı
AK Parti Genel Başkanı sıfatıyla son kongresine katılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partililerden helallik istedi. AK Parti 4. Olağan Kongresi'nde tüzük gereği son kez Genel Başkanlığa aday olduğunu belirten Erdoğan, 3 yıl daha partisinin başında olacağını söyledi ve partililerden helallik istedi.

"PARTİMİN HİZMETİNDE OLACAĞIM"

Erdoğan, "Partimin vereceği sorumlulukları yüklenerek, o alanlarda görev ifa edeceğim. Allah ömür verirse bu can bu bedende olursa, inşallah farklı görevler, unvanlar altında yine bir olacağız. Partim bana Ağrı'ya git derse oraya, Edirne'ye git derse oraya gideceğim. Yine beraber olacağız. Yine partimizin yine milletimizin hizmetinde olacağız." dedi.

ERDOĞAN'IN O SÖZLERİ

"HAKKINIZI HELAL EDİN"

Başbakan Erdoğan, ardından partililere "Ben bugün tüm teşkilatımdan helallik diliyorum. Ben hepinizden razıyım, hepinize hakkımı helal ediyorum. Sizlerin de benden arkadaşlarımdan razı olmanızı diliyor, hepinizin haklarını helal etmenizi temenni ediyorum. Bu dava yolculuğu içinde bu hareket içinde gönlünü kırdığımız üzdüğümüz zülfü yaresine dokunduğumuz kardeşlerimiz varsa, haklarını bana helal etsinler." diye seslendi.

"AİLEM BENİ AFFETSİN ONLARDAN DA HELALLİK İSTİYORUM"

Konuşmasında ailesinden de helallik dileyen Erdoğan, "Ailem, eşim, çocuklarım beni affetsinler, en önce onlardan helallik diliyorum. Kimi zaman dava uğruna onları dahi ihmal ettiğim günler oldu. Davanın bunu gerektirdiğine inandım. Bu dava öyle bir dava ki, burada 'ben'e hiçbir zaman yer olmadı." şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARININ VE EMİNE ERDOĞAN'IN GÖZLERİ DOLDU

Bu sırada Başbakan'ın eşi Emine Erdoğan ile çocukları Esra Albayrak, Sümeyye Erdoğan ile Bilal Erdoğan'ın gözleri doldu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner222

banner246

banner55

banner266

banner242

banner245