banner314

banner325

Sevgililer Günü'nde hasta çocuklara sevgi şifası

Fethiye spor ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) de bir futbol takımında oynayan 24 yaşındaki genç futbolcu Cihan Çayan Duman, sosyal medyadaki takipçileriyle birlikte anlamlı bir projeye imza attı.

SAĞLIK 14.02.2020, 22:20 15.02.2020, 01:15 Murat Aydın
88
Sevgililer Günü'nde hasta çocuklara sevgi şifası

Fethiye spor ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) de bir futbol takımında oynayan 24 yaşındaki genç futbolcu Cihan Çayan Duman, sosyal medyadaki takipçileriyle birlikte anlamlı bir projeye imza attı. Almanya’da doğup büyüyen futbolcu sosyal medya hesaplarından hasta çocukları ziyaret edeceğini duyurdu.  İstanbul’a gelerek ve hasta çocukları ziyaret edeceğini paylaşan gurbetçi futbolcu takipçilerinin de desteği ile hasta çocuklara çeşitli kıyafetler ve oyuncaklar hediye etti.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocukları ziyaret eden genç futbolcu Cihan Çayan Duman,  doktorlarla birlikte onlara ‘sevgililer günü hediyesi’ verdi. Gurbetçi futbolcu Almanya’da yeni futbol takımı görüşmeleri devam ederken sırf bu özel gün için İstanbul’a gelip çocukları ziyaret ettiğini söyledi.

Çocuk Hematolojisi Bölümü Hekimlerinden Prof. Dr. Avni Atay ve Dr. Öğretim Üyesi Ayşe Okumuş bu anlamlı ziyaret karşısında ‘Gördükleri tedavinin yanı sıra sevginin iyileştirici gücü onlara moral kattı’ diyerek genç futbolcuya teşekkür ettiler.

Genç futbolcu daha önce de Mardin ve Urfa da yaşayan çocukların yüzünü güldürmüş onlara da sevgi hediyeleri sunmuştu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Bugün seçim olsa oyunu hangi partiye verirsin?
Günün Karikatürü Tümü
Günlük GazetelerTümü
sanalbasin.com üyesidir