Adnan Hocanın kedicikleri konuştu!
Seda Sayan TV8'deki programına Adnan Hoca'nın kediciklerini konuk etti.

Banttan verilen programda kedicikler Seda Sayan'ın sorularını cevapladılar. Verdikleri yanıtlar ise tek kelimeyle "Allahlık"tı...

İşte kediciklerin cevapları;

NİYE HEP MAŞALLAH, İNŞALLAH DİYORLAR?
HOCADAN MI KORKUYORLAR?


CEYLAN ÖZBUDAK : Hocamız dünya tatlısıdır, dünya güzelidir. Hocamızdan çekinmek bird yana dünryadaki benim en yakın olduğum, en çok sevdiğim kişi hocamızdır.

TUTKUYLA SEVİLECEK BİR İNSAN

EBRU ALTAN : Maşallah! Ben de hocamızı ilk gördüğüm anda insanın küçükten beri ideal insan karakteri vardır. İşte ben o insanı bulduğumu anlamıştım. Çok çok aşkla sevilecek, derin tutkuyla sevilecek bir insan.

DAMLA PAMİR: Canım hocamızı ben Allah aşkı ile seviyorum. Allah hiç ayırmasın!

HEPSİ AYNI TORNADAN ÇIKMIŞ GİBİ.. GÖĞÜSLERİ SLİKONLU MU?
ESTETİK Mİ YAPTIRMIŞLAR?

AYLİN KOCAMAN : Hiçbirimizde estetik yok. Çocukluk resimlerimiz internette oradan kıyas yapılabilir. Birbirimize benzediğimiz söyleniyor. Bunun sebebi aynı ülküyü savunmamız, aynı Kur'an ahlakıyla davrandığımız için... Bu bizim için iltifat... Peygamberimiz "Mehdi talebeleri birbirine benzer" der... Biz de hocamızda hep kendimizi mehdi talebesi olarak addettiğimiz için bunu bir müjde olarak aldık.

NİYE BU KADAR ÇOK MAKYAJ YAPIYORLAR?

*"Peygamberimiz sürme ve ruju kadına yakıştırır"

AYLİN KOCAMAN : Makyaj yapıyoruz çünkü yayına çıkıyoruz. Peygamberimiz, sürme, allık ve ruju kadına yakıştırır ve bunun güzelliğini sürekli över. Peygamberimizden bir hadistir bu...

Din programında niye makyaj yapıyorsunuz derseniz. Bizim hayatımız dindir, bizim içn din programı ayrı, hayat ayrı değildir. Hayatımızın her anı dinle geçer, onu göstermiş oluyoruz.

KEDİCİKLERİN HEPSİ NİYE SARIŞIN?
Bu da Hz. Muhammed'in hadisiymiş...DAMLA PAMİR: SARI saç kadına çok yakışıyor seda hanım size de yakışmış. Peygamberimiz bir hadisinde sarı saçın bayanlara çok yakıştığını bildirmiş ve sarı saçtan hoşlandığını ifade etmiştir. Peygamberimizin hadisinde belirtildiği için sarışın olmak çok hoşuma gidiyor.

NİYE HEP EKRANDA HOCANIN YANINDALAR?

CEYLAN ÖZBUDAK: Ben buna çok seviniyorum, Allah'a şükrediyorum. Çünkü hocamız her konuya çok güzel açıklamalar getiriyor. Ve ahir zamanda olduğumuzu hatırlatıyor. Mesih'in, Hz İsa'nın gelişini müjdeliyor...

GAZETECİLERCOM
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ahmet 8 ay önce

kedi iyidir

Misafir Avatar
ahmet 8 ay önce

kedi iyidir

Misafir Avatar
demet dem 9 ay önce

alt bölgeye gelince ayakkabı gib!!!

Misafir Avatar
derya @Demet Bağbur 12 ay önce

doğru yani her tarafı esteti katılıyorum

Misafir Avatar
eda 1 yıl önce

Bunları gördükçe midem bulanıyor okadar igrençlerki dogal olun doogal oranızı buranızı şişittirip abartılı makyajla resmen palyanço gibisiniz sizi görmek dahi istemiyorum

Misafir Avatar
Nazlı @Demet Bağbur 1 yıl önce

dönmüş dönmemişliği mi kalmış :) ama güzel hatunlar maşallah ...

Misafir Avatar
Demet Bağbur 2 yıl önce

estetik be neresi estetik değil. hepsinin göğüsleri aynı boyda birinin bile farklı değil. hepsinin dudakları dolgun. hepsin sarışın. bu adnanın sonu da cübbeli ahmet hocaya dönücek benden söylemesi.

banner222

banner246

banner55

banner266

banner242

banner245