banner314

banner325

BİNALİ YILDIRIM, AVCILAR'DA GENÇLERLE BULUŞUP SAHUR YAPTI

Haber-Kamera: Soner HASIRCOĞLU - İSTANBUL/ AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Avcılar'da gençlerle buluşup sohbet etti. Daha sonra da vatandaşlarla sahur yaptı. Bir süre gençlerin bulunduğu masaları dolaşarak...

GÜNDEM 19.05.2019, 03:06
6
BİNALİ YILDIRIM, AVCILAR'DA GENÇLERLE BULUŞUP SAHUR YAPTI

Haber-Kamera: Soner HASIRCOĞLU - İSTANBUL/
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Avcılar'da gençlerle buluşup sohbet etti. Daha sonra da vatandaşlarla sahur yaptı. Bir süre gençlerin bulunduğu masaları dolaşarak sohbet eden Yıldırım, gençlerle tavla oynadı. Çekişmeli geçen tavla oyununu Yıldırım kazandı. Mekanda gençlerle bol bol fotoğraf çektiren Yıldırım sohbet etti. 

VATANDAŞLARLA SAHUR YAPTI
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, gençlerin bulunduğu kafeden ayrılarak vatandaşlarla sahur yapacağı mekana yürüyerek gitti. Yol  boyunca vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yıldırım, insanlarla tokalaşarak bol bol özçekim yaptı. Vatandaşlarla sahur yapan Yıldırım daha sonra buradan ayrıldı. Yıldırım'ın Avcılar ilçesindeki ziyaretlerine Gençlik ve Spor eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beyoğlu Belediyesi eski Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve partililer eşlik etti. 

Görüntü Dökümü:
--------------------------
- Binali Yıldırımın gelmesi
- Yıldırımın vatandaşlarla sohbet etmesi
- Yıldırımın fotoğraf çektirmesi
- Gençlerle buluşan yıldırımın görüntüsü
- Gençlerle tavla oynayan Yıldırımın görüntüsü
- Vatandaşlarla sahur yapan Yıldırım
- Vatandaşların Yıldırıma yoğun ilgisi
- Genel ve detaylar 


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Bugün seçim olsa oyunu hangi partiye verirsin?
Günün Karikatürü Tümü
Günlük GazetelerTümü
sanalbasin.com üyesidir