Mylands, Travian ve İkariam Üye Ol

Mylands, Travian ve İkariam Üye Ol (Görüntülenme Sayısı: 2322)
Sektör Teknoloji
İlan Tarihi 4 yıl önce
Firma No 40
Telefon
Faks
Web Sitesi
Adres
İl/İlçe İstanbul
Firma Hakkında
 Mylands üye ol linkine tıklayarak strateji oyunları hakkında bildiğiniz şeyleri unutun. Çünkü burada ülkenizi yönetmek yetmeyecek bir de taraf seçmeniz gerekecek. Şövalye mi olacaksınız yoksa bir elf mi? Karar sizin. Gelişen her bina size ve şehrinize bir yenilik katacak bir süre sonra müttefikleriniz ile yaptığınız saldırılarla güçleneceksiniz. Mylands üye ol sayfası ile strateji oyunlarının en ilginci bir tık uzağınızda, hem de tamamen ücretsiz.

Travian, basit grafikleri ama karmaşık sistemi ile “on dakika bakıp çıkarım” cümlesinin ne kadar yalan olduğunu hatırlatacak size. Eğer bir kez Travian Üye ol linkine tıkladıysanız, stratejiyi damarlarınızda hissetmeye hazırlanın. Basit bir köy değirmeninden girdiği her savaşı kazanan koca bir ordu yaratmayı bakalım becerebilecek misiniz? Travian üye ol linkinde tıklayarak bunun cevabını öğrenebilirsiniz. Dikkat, bağımlılık yapar.

Antik Yunan müziklerini, üzüm yiyen kralları ve yelpaze sallayan güzel köle kızları hayal edin. Hafif bir meltem ve denizin huzurlu sesi ve bunları yaran bir top güllesi! Ne kadar hızlı değil mi? İkariam üye ol sayfasından bu oyunu oynamaya başladığınızda strateji oyunlarının hepsini unutacaksınız. Komşu adanıza yolladığınız ikram dolu bir gemi üç gün sonra tıka basa para dolu gelmesini beklerken, daha adanızın kara sularına girmeden batabilir! Eğlencesine düşkün ada halkı işlerinizi zorlaştırsa da, denizlerin kralı olmak size çok yakışacak. Bu antik maceraya İkariam üye ol linki kadar uzaktasınız.

banner314